Skocz do zawartości

filtr w kawie zr7(zephirze750)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

apropos ZR-7. czy ktos z serwisowki umie odczytac jaki powinien byc luz lozysk na walku rozrzadu? bo wydaje mi sie ze to jest to:

Nockenwellenlagerspiel 0,100 - 0,141 mm (norma); 0,23 mm (graniczna)

ale u mnie z niemieckim cienko.

Koles z serwisu powiedzial mi ze mam luz okolo 0,13mm i ze to duzy, bo (tu pokazal mi serwisowke od Yamahy FJ) powinien byc w granicach 0,03-0,06. ale czy tak jest w ZR7?

Po za tym nadal mam takie dziwne stukanie, nasilajace sie przy wyzszych obrotach. Ja to nazywam "skwierczenie", bo wydaje taki odglos jak wtedy gdy sie robi jajka sadzone na patelni :buttrock:

Ktos moze cos na ten temat powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Od ludzi z http://www.riderforums.com/ dowiedzialem sie ze faktycznie luz lozysk na walku rozrzadu powinien wynosic miedzy 0,100 a 0,141mm (wiec nadal sie mieszcze) i ze to "skwierczenie" ktore slysze,nie pochodzi od niego (raczej nie). Macie jakies inne pomysly?

Apropos paliwa: leje 95, a spalania jeszcze dokladnie nie sprawdzalem, ale mysle ze miedzy 5-6L (na 12 litrach zrobie spokojnie 200km po tankowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

moto mi sie bardzo podoba :buttrock:

Musze je jeszcze troche dopiescic..ale mamna to duuuzo czasu.

Czy maktos z was jakas dokumentacje po polsku/angielsku dot ZR7?

Planuje jeszcze kilka delikatnych wizualnych zmian(delikatna szybka ktorej nie moge znalezc.....jakis wydech....).

 

Jakby ktos mogl podac jakies linki lub cos.....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Po pierwsze - gratuluje wyboru - motor jest super. :buttrock:

jesli chodzi o jakiekolwiek przerobki to polecam www.zr-7.com - jest tam dosc duzo informacji i link do forum - tam tez duzo infoi.

ja u siebie mam szybke mala ktora kupilem w louisie za 20 EURO - ale chyba ja sciagne bo naked bardziej mi sie jednak podoba

w tym sezonie padlo 8500km i jak na razie nie ma problemow.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobiło się już z tego tematu kółko miłośników zr7 to przyznam, że też się właśnie przymierzam i orientuję u naszych zachodnich sąsiadów. ROzważam czy Kawę czy Bandita. W Polsce nie ma tego sprzętu jeszcze na tyle dużo, żeby trafić coś ciekawego( Zr7). Myślę o wersji N, dajcie znać na co uważać przy zakupie. Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...