Skocz do zawartości

[Maroko] - maj 2012


crom28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam osoby zainteresowanej wspólnym wyjazdem motocyklowym w maju 2012 do Maroka.

Spokojna jazda ze zwiedzaniem (Hiszpania, Portugalia + częściowo Francja). Noclegi pod namiotem lub tanie hoteliki w samym Maroku, generalnie wyjazd po kosztach. Organizację biorę na siebie, wystarczy się dołączyć.

 

Wyjazd na około miesiąc, jeśli ktoś nie dysponuje czasem a chciałby zobaczyć samo Maroko to można się też umówić na spotkanie już w Gibraltarze i wspólnie przejechać tylko Maroko.

 

Osoby na poważnie zainteresowane proszę o kontakt GG: 8906929, tel. 696253187 lub pod adresem www.globtroter.pila.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Zobacz co planuje w temacie Podboj Hiszpanii i Portugalii.Moze sie dogadamy

pozdrawiam

 

 

Hej Tomaszu, ciekawa propozycja, ale tym czego poszukuję przede wszystkim jest towarzystwo na Maroko, bez tego nie mogę się dołączyć, za to - jeśli ktoś chce - mogę przyłączyć się tylko na samo Maroko. Jeśli i tak jedziecie w ten rejon to szkoda byłoby omijać Maroko, drugi raz nie będziecie specjalnie jechać taki kawał. Asfalty w Maroku takie same jak wszędzie i da się jechać każdym moto.

Edytowane przez crom28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ile kasy trzeba by było szykowac na taki wyjazd? I jaki termin dokładnie?

 

paliwo na 12tys km (na mapie wychodzi 10 ale +2 w zapasie) gdzieś 4 tys, reszta drugie tyle. Może wydamy mniej, ale myślę że minimum tyle trzeba mieć przygotowane. Termin to cały maj, od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...