Skocz do zawartości

VII Otwarty Zlot Motocykli w Rudnej - Sekcja Motocyklowa "Iskra"


Kamcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DATA: 29.06-01.07.2012

 

Zapraszamy na już 7. zlot organizowany przez sekcję motocyklową "Iskra" w Rudnej.

 

Jak co roku impreza odbędzie się na strzelnicy sportowej w Gwizdanowie (2km od Rudnej), miejsce zlotu będzie dokładnie oznaczone znakami.

 

W tym roku GWIAZDĄ IMPREZY BĘDZIE "TSA", poza tym jeszcze kilka ciekawych atrakcji, które będą ujawnione bliżej terminu zlotu.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://iskrarudna.pl/ w zakładce "VII Otwarty Zlot Motocykli".

 

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE W IMIENIU SWOIM ORAZ RESZTY ORGANIZATORÓW!!!

 

PS. Pracujemy jeszcze nad zaproszeniem Rafała Pasierbka "Stunter13", lecz jeszcze sam do końca nie wie jak będzie wyglądał jego tegoroczny kalendarz zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie podobało choć wielu momentów nie pamietam ;) I ostrzegam: psy łapia tych co z browarem wychodzą za bramę, mi sie udało psierdolić do lasu, kumpel nie miał tyle szczęścia :)

TSA grało już na "zamczysku" w Chobieni ale i na Rudnej by mogli zagrać, dobrej muzyki nigdy za wiele. Pzdr.

 

aaaa i jeszcze jedno : ja będę raczej na 100%, cieszycie się ?? :P Wezmę Grzestera spaloną kamizelkę organizatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

oooojj... cos za rzadko przeglądam forum ale w końcu odnalazłem temat o Rudnej i bardzo się cieszę bo juz się zastanawialiśmy w jakim terminie się odbędzie w tym roku poprzednie lata było extra! a ten zapowiada się też całkiem nieźle :D

Edytowane przez carroll

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Karolu a weekend wcześniej jest też baardzo kuszący :

22-24.06 Twierdza Srebrna Góra

 

samo miejsce zajebiste więc i zlot pewnie udany. Pzdr.

 

ojjj... nie wiem czy dam radę... wybieramy się na motonoce augustowskie na mazury 15-17.06.12...

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...