Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600 Naked


mas88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do zaoferowania Yamahe XJ 600 N z 94 roku. Motor został gruntownie odnowiony w 2011 roku ze względów wizualnych ( nie jest po szlifie itp ) Posiadam fotorelacje z przeprowadzonych prac. Yamaha bezwypadkowa, technicznie jak i wizualnie w bdb stanie. Przed sezonem wymieniłem płyn hamulcowy, olej silnikowy, klocki hamulcowe tył.

 

Motor dość doinwestowany poprzez :

 

- gmole Yamaha

 

- kierunki led w wersji carbon ( nie widoczne na zdjeciach - maja 2 tygodnie, zdjecia z końca września )

 

- wydech WMP Exhaust Carbon 4-2-1 ( z homologacją )

 

- nowa kanapa ( sitowana skóra,wygodniej wyprofilowana, przeszyta czerwoną nicią )

 

- kufer SHAD model SH40

 

- kierownica w kolor nadwozia LUCAS

 

- siatka na bak

 

- tank pag Yamaha

 

- owiewka PUIG

 

- czarne felgi z obrysówka

 

- akcesoryjny sygnał dzwiękowy

 

- półka stabilizująca przednie lagi

 

Motocykl mimo 56 tys przebiegu jest w doskonałej kondycji, wszystko robione na bierząco ( sprawy eksploratacyjne ), do wymiany na nastepny sezon łańcuch i zębatki gdyż zaczyna kończyc się naciąg i juz zaczyna być słyszalny. Opona ma jeszcze bieznik ale też nalezy ja zmienić (dokładam uzywke jeszcze jedna na sezon lub 2 ). Motorem pokonałem juz wiele tras i wiele zakrętów, czas przesiąść sie na cos większego i młodszego. Zapraszam na stronę clubową www.yamahaxj.pl gdzie można wiecej poczytac na temat Yamahy.

 

Kontakt : +48 725139020, gg: 12626311

 

OC PZU i przegląd do czerwca 2012 Wyrażam zgodę na sprawdzenie geometri ramy, stanu technicznego itp w dowolnej stacji kontroli pojazdów itp

 

CENA 4500zł :)

post-58606-0-51979400-1322672804_thumb.jpg

post-58606-0-50290500-1322672837_thumb.jpg

post-58606-0-40638900-1322672862_thumb.jpg

Edytowane przez mas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ... dla kolegów z forum jeszcze spuszcze na ten naped :)

 

Ps. oryginalne koła są tragicznie szare ... te dostały kolorek i paski z względów estetycznych jak i bezpieczenstwa (widac jak odbija sie swiatło od nich po zmroku )

 

Jakby ktos chciał to mam dużo zdjec szczegółowych z przeprowadzonych prac, poza tym zapraszam na clubową strone yamahaxj.pl gdzie jest opis całego przedsięwzięcia :)

 

 

UWAGA !!!! W CHWILI OBECNEJ MOZLIWA ZAMIANA ZA AUTO !!!!!

Edytowane przez mas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...