Skocz do zawartości

Sprzedam Suzuki Bandit 600S rok 97


600bandytowmnienosi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora na mojego...

http://allegro.pl/show_item.php?item=1881868866

 

Wystawiam na sprzedaż - do oddania w dobre ręce kultowy model SUZUKI BANDIT 600 S, rok prod. 1997, przebieg 64 tyś.km.

 

Sprowadzony z Niemiec w 2005 r. Jestem jego właścicielem od 2006 r. i od tego czasu przejechałem na nim 35 tyś km. Motocykl niezawodny - zadbany i serwisowany, używany turystycznie. Silnik 'olejak' - nie do zajechania. Byłem nim w Holandii, Berlinie, kilka razy w Czechach + mniejsze i większe traski po Polsce.

(...)

 

W komplecie jest książka użytkownika, drugi kluczyk i niemiecka książka serwisowa z salonu.

Przegląd techniczny ważny do sierpnia 2012.

Do motocykla mogę dorzucić stelaż pod kufer (bez panela adaptacyjnego i kufra) oraz plandekę.

 

Jeśli chcesz mieć pewny motocykl z pewnego źródła i z przejrzystą historią zapraszam do obejrzenia. Gdy go zobaczysz to go polubisz. :)

W przeciwnym razie - jeśli chcesz mieć kota w worku z kręconym przebiegiem - odsyłam do handlarzy sprowadzanymi motorami i innych handlarzy złomu.

 

Zapraszam!

 

Tel. kontaktowy 790434301

Cena do niewielkiej negocjacji.

Do obejrzenia i kupienia w Suchym Lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...