Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu Old Wings Wyrzysk


kangur7905
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tu JAWAR strzeliłeś w dziesiątkę. Wszystko kosztuje, a jak ktoś chcę coś wszamać, popić i zabawić się to niestety trzeba bulić. Skończyły się czasy żarcia i zabawy na krzywy ryj. Imprezy zaczną się, już są hermetyczne. Ostatnio byłem na zakończeniu sezonu bractwa od czwartku do niedzieli i też trzeba było odpalić. Wspaniała impreza, wspaniali motocykliści, pełna kultura jak również bezinteresowność, brak składek członkowskich a bractwo istnieje i fantastycznie funkcjonuje. Nie to co np. w Husarii pie**ol....ie kota "nie zapłacisz to wypad z piaskownicy. Kasa była a zaraz jej nie było bo poszła w piz..du na jakieś naprawy i żarcie. Nie mój cyrk nie moje małpy. Gów...o mnie to już obchodzi. Dziś bawi się biker który nosi barwy. Pozdrawiam.

Edytowane przez mir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tydzień temu do Stasia z Old Wings . W tym robu nie będzie zakończenia sezonu z powodu braku funduszy . Jak ktoś chce zakończenie sezonu musi zarganizować sobie we własnym zakresie .

 

Jakie zakończenie?

Niedługo u PW ma być podobno rozpoczęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się czasy żarcia i zabawy na krzywy ryj. Imprezy zaczną się, już są hermetyczne. Ostatnio byłem na zakończeniu sezonu bractwa od czwartku do niedzieli i też trzeba było odpalić. Wspaniała impreza, wspaniali motocykliści, pełna kultura jak również bezinteresowność, brak składek członkowskich a bractwo istnieje i fantastycznie funkcjonuje. Nie to co np. w Husarii pie**ol....ie kota "nie zapłacisz to wypad z piaskownicy. Kasa była a zaraz jej nie było bo poszła w piz..du na jakieś naprawy i żarcie. Nie mój cyrk nie moje małpy. Gów...o mnie to już obchodzi. Dziś bawi się biker który nosi barwy. Pozdrawiam.

 

ZDECYDOWANIE się nie zgodzę kolejna impreza organizowana przez PILSKĄ GRUPĘ MOTOCYKLOWĄ "RIDE TO LIVE" już w listopadzie. Z uwagi na porę roku nie będzie w plenerze. Wstęp wolny, SZCZEGÓŁY NIEBAWEM !!!!!!

 

Wszystkie jednodniowe imprezy robimy otwarte i za darmo, żarcie i picie na poziomie naszych i sponsorów możliwości.

 

Pozdrawiam

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzwoniłem tydzień temu do Stasia z Old Wings . W tym robu nie będzie zakończenia sezonu z powodu braku funduszy . Jak ktoś chce zakończenie sezonu musi zarganizować sobie we własnym zakresie .

 

5.11 w sobotę organizują Zaduszki motocyklowe. Jest info na ich stronie w aktualnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...