Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj widze ze sie pozmienialo marcinrednose odpada wiec mala modyfikacja planu my z Danonem startujemy od nas więc możemy lecieć siekierkowskim ZQ23 i Michalski my startujemy o 20:00 więc max 20:10 bedziemy juz lecieć siekierkowskim więc czekajcie w zatoczkach my bedziemy was wypatrywac i sie stykniemy.

 

ok, w takim razie ok. 20:10 bede na siekierkowskim w zatoczce na zakręcie. Szybki81, chyba wieciesz o której zatoczce mówię?? :)

Edytowane przez ZQ23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ok, w takim razie ok. 20:10 bede na siekierkowskim w zatoczce na zakręcie. Szybki81, chyba wieciesz o której zatoczce mówisz?? :)

 

domyslam sie ale ilu motocyklistow bedzie czekac w zatoczkach :-) bedziemy z danonem zaliczac każdego :-)

 

 

Api - gdzie to, może i ja podjade :)

 

sklep spożywczy API w ząbkach ul powstańców chyba 63 jadąc od żołnierskiej i skrecajac w powstanców to pierwszy sklep po prawej na pewno zauwazysz

 

daj znac czy czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej chwili jest nas czterech :) możemy sie troche spóźnić, ale to dosłownie max 15 min.

 

ale spuźnić gdzie? pod API czy na zatoczkę na siekierkowskiej

 

 

 

ale spuźnić gdzie? pod API czy na zatoczkę na siekierkowskiej

 

A już wiem poczytałem w stecz i chodzi o zatoczkę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za wspólne latanie. trochę pod końcówką się rozjechaliśmy, ale spoko :) miło mi było was poznać. mam nadzieję, że będziemy mieli okazję się jeszcze styknąć. najbliższa okazja - sobota - obstawa ślubu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, musiałem odbić bardzo wcześnie. Jak dla mnie oglądanie piruetów i innych paleń gumy, choć fajne, to do pięt nie dorasta lataniu nocą w takim peletonie jak dziś. Kaskaderom się nie udało, ale nasza blondyneczka dorównała temu za sprawą swojego uroku :wink:

 

Co do soboty, jeszcze nie wiem czy dam rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...