Skocz do zawartości

Wawa Ząbki Zielonka Marki


artur-suz-wawa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki...tu jak z kimś piszesz i ktoś nie wie co odpisać to nagle kończy dyskusje... ;)

"przynajmniej" tak mi sie wydaje..."bynajmniej" się nie mylę...

niedługo za błąd ortograficzny będzie miesięczny ban...oby tylko miesięczny... :biggrin: cyrk..cyrk..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Rafal od CBRki Repsola - był z nami na Cargo. Może bedzie jeszcze ktoś od niego. Godzina do ustalenia:) potem jest taki plan, żeby ewentualnie skoczyć stamtąd na lody do Jadowa i 4km dalej do mnie na dzialke na malego grilla - grill bedzie juz czekal rozpalony, trzeba bedzie tylko upiec cos na ruszcie. Oczywiście jak ktoś inny jest chętny to zapraszam, szczegóły do ustalenia. Tak więc winkle + ewentualnie dodatkowo ok 70 km (łącznie w obie strony)

Edytowane przez Mafi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafi a jest możliwość przełożenia tego wypadu np na niedziele?godziny popołudniowe..potem prosto na Cargo...chętnie bym dołączył ale bedę w Wawie dopiero w Niedzielę...

Edytowane przez TybuR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i Rafal od CBRki Repsola - był z nami na Cargo. Może bedzie jeszcze ktoś od niego. Godzina do ustalenia:) potem jest taki plan, żeby ewentualnie skoczyć stamtąd na lody do Jadowa i 4km dalej do mnie na dzialke na malego grilla - grill bedzie juz czekal rozpalony, trzeba bedzie tylko upiec cos na ruszcie. Oczywiście jak ktoś inny jest chętny to zapraszam, szczegóły do ustalenia. Tak więc winkle + ewentualnie dodatkowo ok 70 km (łącznie w obie strony)

 

Mafi87

 

Jak jutro nie polece w góry to chętnie bym się załapał na te grillowe winkle.

O której mam wstać z decyzją :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TybuR - w niedziele ja raczej odpadam, ale może Rafał będzie chciał pojezdzic też w niedzielę, na cargo często jezdzi wiec zapytam się go...

Szybki81 - nie ma sprawy, jeszcze ustalimy co i jak, pewnie pojedziemy nie wcześniej niz o 11-12, pojezdzimy z godzinke czy ile tam czasu będziemy chcieli i potem skoczymy na lody i grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...