Skocz do zawartości

Cagiva Mito 125, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, postanowiłem rozpocząć swoją przygodę z motocyklami, po przeczytaniu dużej ilości opinii,tematów itp wybrałem Cagive Mito 125. Do wydania mam 7500 zł.Wszystko ladnie lecz tutaj zaczyna się problem. Większość egzemplarzy w PL jest powypadkowe sprowadzane z zagranicy z cofnietymi licznikami. I sam nie wiem gdzie szukać dobrego motocykla na oku mam: http://moto.allegro.pl/cagiva-mito-125-okazja-nsr-rs-cbr-i1784443275.html

 

Proszę o porady i opinie gdzie kupić moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko powiedz co będziesz kupował, skoro i tak prawka nie zrobisz przed 18. No chyba, że chcesz do tego czasu sobie podszykować, ale to i powypadkową możesz kupić. Rozbierzesz, to i będziesz wiedział co jest do wymiany.

 

Ano wszedłem jeszcze na aukcję i zobaczyłem ile właściciel napisał w rubryczce Moc[KM]. Śmieszne i jednocześnie żałosne, bo tylu młodych się wkręca na ten kit.

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko odblokowane egzemplarze nie spełniają norm - każdy to wie.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varaderke też znajdziesz tanio, o ile zechcesz.

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pakuj się w samochód i jedź do niego. Obejrzyj czy plastiki nie są klejone, sprawdź czy moto jedzie prosto i czy nie ma oznak konkretnego dzwona. Wkręć manometr i sprawdź kompresję albo weź ze sobą mechanika i jak piec zdrowy to kupuj. Ze zdjęć nikt ci stanu motocykla nie wywróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam do sprzedania mito 125 z zestawem POLLINI, zawieszeniem MARZCCHOTI i hamulcami BREMBO. Po wstawieniu zestaw POLLINI poj. wynosi 165cm3. rocznik 2004

 

Każdy kto jest zainteresowany z pewnością wie, że Cagiva jest zdecydowanie najlepiej wyposażona z pośród wszystkich motocykli o pojemności 125. Posiada amortyzator skrętu, zawieszenie MARZOCCHI I HAMULCE BREMBO.

Motocykl wielkością i wyglądem zbliżony jest do motocykli o pojemności 600cm3, w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Dzięki zamontowanemu zestawowi POLLINI - Cagiva ma ok 40KM co odaje bardzo dobre osiągi jak na motocykl o tej pojemności.

 

Wymienione części:

- tłok i cylinder POLLINI

- rama, felgi, wahacz, pólki zawieszenia i wiele innych części

- malowana proszkowo na czarno i czerwono

- owieki malowane na czarny

- naklejki od nowego modelu Cagivy w kolorze czerwonym

- naklejki na baku pod warstwą lakieru bezbarwnego

- siedzisko pasażera obite czerwoną skórą

- wydech KARBONOWY

- duza opona z tyłu

- i wiele innych szczegółów widocznych na zdjęciach

 

zdjecia http://poznan.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-motocykle-skutery-CAGIVA-MITO-165-2004-POLLINI-MARZOCCHI-BREMBO-OKAZJA-W0QQAdIdZ308548781

 

wyslalam Ci p.w. z kontaktem jakbys byl zainteresowany, oczywiscie wiecej zdjec wysle emailem.

Edytowane przez magdazaplata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam do sprzedania mito 125 z zestawem POLLINI, zawieszeniem MARZCCHOTI i hamulcami BREMBO. Wstawiajac zestaw POLLINI poj. wynosi 165cm3. rocznik 2004

 

 

 

A co oznacza "do lekkiej regulacji????

 

Na pierwszy rzut oka wygląda jak mina, bo lekką regulację "suchym pierdem" byle mechanik może zrobić i moto w 100% sprawne jest.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...