Skocz do zawartości

Opony uzywane - Krakow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prosze nie krzyczec jesli juz bylo walkowane, ale przeszukalem archiwum i nic nie znalazlem :?

Od niedawna smigam po Krakowie, niestety powoli zmuszony jestem wymienic oponki. Na nowe za bardzo nie mam kasy, stad pytanie gdzie w Kraku i okolicach mozna nabyc jakies uzywane oponki w dobrych cenach? albo nowe - nieuzywane?

Ktos ma jakies sprawdzone zrodlo i podzielilby sie namiarami?

 

Moge tez nabyc nowa Dunlop SportMax D207 za 520zl (160/60/ZR17) ale jest to troche duzo kasy, choc czytalem ze oponka dobra, a cena na www.opony.pl to ponad 670zl.

To lepiej dolozyc i kupic nowke czy gdzies znajde jakies uzywane w dobrym stanie w malopolsce?

 

Dzieki,

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oponke kupilem u goscia na Medycznej, na prokocimiu kolo Tesco. Maja dosc duzy wybor. Znalazlem Metzelera MEZ4 160/60/ZR17. Kosztowala mnie cos kolo 250 PLN. W porownaniu do nowki to prawie za pol darmo. Do tego z facetem da sie targowac. Balem sie kupowac uzywke ale stwierdzilem ze skoro nie jezdze po 250 km/h to opona nie musi byc super. Jak narazie uwazam ze to byl dobry zakup.

Teraz zamierzam kupic 120 na przod i zastanawiam sie nad D207 albo MEZ4 i pewnie tez tam popytam.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oponke kupilem u goscia na Medycznej' date=' na prokocimiu kolo Tesco. Maja dosc duzy wybor.[/quote']

Znam tego goscia, kupilem od niego kask, ale juz zamykal i nie zdazylem zobaczyc czy ma jakies opony. Podjade tam.

Ale slyszalem ze koles troche zawyza ceny. Trzaba sie targowac :)

Dzieki za info...

 

Pozdr

Monka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...