Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz z innej dziedziny

 

Czy ktoś się może orientuje czy gdzieś w okolicy Piaseczna przerabiają tłumiki na głośniejsze ? bo się zastanawiam czy przerabiać czy kupić może Cobry.

Może nie z okolicy Piaseczna ale ponoć lepszego fachowca od wydechów nie ma na całym Mazowszu albo może i w Polsce. Obejrzyj temat założony przez Edzia. Chyba każdy kto przerabiał u niego był zadowolony.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/106189-tuning-ukladu-wydechowego/

 

 

jazda motocyklem to najprzyjemniejsze co można robić w ubraniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 sierpnia ma być chłodniej, więc zapraszam na jednodniowy Zlot MotoCud do Radzymina. Duża przejażdżka na trasie Radzymin - Serock - Wyszków. Na zakończenie w Radzyminie pokazy stuntu w wykonaniu MIstrza Świata - Rafała Pasierbka "Stunter13". Szczegóły na www.motobud.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pilnie dobrego mechanika mam skrzynie do roboty w serwisie mnie na tyle wyliczyli że głowa zabolała, okolice piaseczna jak ktoś ma znajomego co potrafi wyjąć i złożyc skrzynie będę wdzięczny Suzuki m800

 

P. S. to przerabianie tłumików już sobie daruje :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolice piaseczna jak ktoś ma znajomego co potrafi wyjąć i złożyc skrzynie będę wdzięczny Suzuki m800

MK Motocykle na trasie do Lesznowoli

Karol: 501-009-949

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to tak motor już odebrałem od Moto-Rakowski skrzyni mi nie robili doszli do wniosku że skoro na każdym biegu ciągnie, żaden bieg nie wyskakuje to raczej jest wszystko ok a że cos tam hałasuje to prawie normalne w Suzuki( chyba maja kiepskie zdanie o tej marce ) . Jeśli chodzi o stuki to ustały po przeglądzie wydechów tak zakładali że coś jak by przy kolektorze bardziej stukało niż w skrzyni, choć nadal jest takie niski brzęczenie w górnej części silnika przy średnich obrotach ale wydaje mi się że tak już było od kiedy go kupiłem. mają zdjąć górną części głowicy i zobaczyć jak to tam wygląda wszystko ale to dopiero w przyszłym tygodniu. Skrzynie chyba sobie odpuszcze w tym roku skoro wszystko działa jak powinno to chyba nie ma tragedii. Ale fakt że wydaje mi się jakby za głośno chodził mi ten napęd nawet na luzie słychać jakieś chrobotanie ( albo jestem już przewrażliwiony jak mnie postraszyli remontem ) ale morze ten wał tak ma? Póki co zapłaciłem 200zł za pozbycie się stukania o które mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...