Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety w sobotę przed południem planuję wymianę olum w moto, mam tylko nadzieję jeszcze tego samego dnia potestować sprzęt już na nowym płynie.

Jakbym dał radę, dam znać na koma, też mam ciśnienie na jazdę w ten weekend :) .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to była bomba, pojeżdżone, porozmawiane, popite ;-)... Colą...

Naleśniki tylko troszkę okazały się kiepskim pomysłem... nie polecamy...

 

Do zobaczenia

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pół dnia serwisowałem sprzęt i skończyłem przed 21-tą.

 

To chyba nie tylko wymiana oleju, tak jak wspominałeś, ale coś grubszego :icon_eek:

 

Naleśniki tylko troszkę okazały się kiepskim pomysłem...

 

No to fakt :lapad: Następnym razem proponuje pojechać trochę dalej, może Zegrze i jakaś smażalnia ?

 

było słodko dosłownie! :bigrazz:

 

Chyba mówisz o lodach ... oczywiście z polewą czekoladową :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandalf: dokładnie oleju z filtrem. Przez pogodę w sobotę zacząłem ok. 16.30. To mój pierwszy raz w oleju, zawsze serwis robił "brudne" sprawy, ale tym razem chciałem sam z manualem serwisowym krok po kroku. Da się, choć trzeba się troszkę napocić :icon_biggrin: .

 

Przy okazji cieszę się z niedzielnego spotkania, było sympatycznie, szkoda że tak krótko. Dzięki za wspólną przejażdżkę :crossy: .

Mam nadzieję, że kolejna będzie gdzieś dalej, a ewentualna pizza będzie tym razem na puszystym grubbym cieście :flesje: .

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś po 18-stej chętny na kilka km? Muszę przestestować moto.

Jeszcze dam znać czy uda mi się wyrwać z pracy o 17 :-)

 

Pzdr

 

 

 

 

..... i jeszcze dodam, że również dzięki za niedzielę :-)

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was, Czy dzisiaj planujecie jakieś krotkie jazdy? Jeśli tak to chętnie się przyłączę jeśli pozwolicie.Pozdrawiam :icon_biggrin:,

Rowmar skąd startujesz moto, okolice jak w temacie wątku? Bo jak do krótkich przejażdżek to Zielonka wypada jednak trochę daleko od Konstancina :rolleyes: .

 

 

Piero8: jak tam sprzęt, nie chwalisz się, nie piszesz, żyjesz? :blush: .

 

Ktoś chętny na dostojną włóczęgę po okolicy dziś po pracy? Szykuję się na godzinkę-dwie po 17:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...