Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Konstancinie dalej jest remont?

to juz lepiej w wilanowie pod mc bo jest sporo miejsca tylko niech tam tez skończą remont :biggrin:

 

 

Dla mnie bomba :-) Pasuje, postaram się jutro wieczorkiem czas wygospodarować, napisz na priv jak zainteresowany jestes, można się powłóczyć kilka kilometrów w okolicach Konstancina, Wisły, ładnie tam jest...

Jak potrzeba to mogę podesłać mobile na priv.

 

Do zobaczenia

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba :-) Pasuje, postaram się jutro wieczorkiem czas wygospodarować, napisz na priv jak zainteresowany jestes, można się powłóczyć kilka kilometrów w okolicach Konstancina, Wisły, ładnie tam jest...

Jak potrzeba to mogę podesłać mobile na priv.

 

Do zobaczenia

 

ogólnie to jestem kobietą :tongue:

ja latam codziennie jakoś właśnie tak do 19:00,ale podobno week ma być piekny-można polecieć gdzieś cos przekąsić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej porze roku po 19-tej to się już powoli zmierzcha, jak dla mnie to max 18-ta na spotkanie po robocie :).

Konstancin to nie problem na szczęście, można gładko objechać, proponowana traska .

 

Edit: W radio właśnie mówili, że w week ma być upał ponad 30 st. :(.

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moto i ja damy radę, postaram się być dziś ok 18-tej pod MCD Wilanów :).

 

PS. Puławska/Poleczki to chyba w weekendy tylko, bo w tygodniu do ok. 20-tej wszystko jest zapchane.

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaaa, własnie widzę za oknem,że leje nieźle tak więc to "sama przyjemność" na moto w taką pogodę, jak te tzw."pogodynki" przepowiadają piękną słoneczną pogodę to jakaś kpina, sam sobie mogę przepowiadać i widzę, że z lepszym efektem :-)

Dużo słońca życzę !!! :-)

Edytowane przez Piero8

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo słońca życzę !!! :-)

 

W weekend ma być i na pewno przewietrzę swoją Marudę, jak tylko skręcę tylną lampę ;-)

 

A na marginesie, to Ty śmigasz takim czarnym, fajnym krążownikiem z "Villi Nowej" - jak tak, to lewa w górze, bo kilka razy Cię już mijałem :flesje:

 

W Konstancinie dalej jest remont?

 

Konstancin jest już otwarty (przynajmniej ta część od szkoły amerykańskiej do ronda na Piaseczno). Ładny i równy asfalt, aż miło się jedzie ;-). Tylko na samym wylocie z Wawy poszerzają drogę (nareszcie) do dwóch pasów i tam trochę się korkuje. Na skrzyżowaniu Przyczółkowa / Aleja Wilanowska jest bar z ogródkiem, można pod niego spokojnie podjechać asfaltem (zjazd z Przyczółkowej we Franciszka Klimczaka). Można tam się umówić, a stamtąd ruszyć dalej - zresztą miejsc jest dużo, byle by byli chętnie … U mnie na razie maszyna stoi niestety rozkręcona w garażu, ale mam nadzieje, że szybko się z przeróbkami uporam.

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

ja zawsze lewa w gorze :-)

moja honda jest w kolorze miedzi Przyjacielu...

Bede szykowal sie na weekend aby poszwedac sie po okolicach Konstancina, Wisly...

Pzdr

 

witam

 

czy ktos jest chetny na sobotnie spotkanie przed poludniem na przejazdzke pod warunkiem, ze nie bedzie padal deszcz, nie bedzie gradu, sniegu, tajfunu, zamieci, sztormu na Wisle... :-)

Mozna spotkac sie np. W Konstancinie i pozwiedzac okolice Wisly...

Zapraszam i zycze udanego weekendu!!!

 

P.S. Prosze o info na priv

Piero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...