Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie planowałem wycieczki wczoraj, więc się nie umawiałem, ale jednak wyruszyłem i zrobiłem w pojedynkę jakieś 300 km, wyjazd ok 13-tej, powrót ok. 20-tej. Pogoda z początku niepewna (ciemne chmury), się wypogodziła, a wieczorem nawet słońce się przyjemnie zamgliło, więc jazda na zachód była b.przyjemna. Moja traska tutaj :).

Pozytywnie bardzo pamiętam fragment z Kałuszyna do Mińska, bo obawiałem się tranzytu, a negatywnie wciąż się wypowiem o trasie nr 627 z Małkini Górnej k.Broku przez Treblinkę na Kosów Lacki. Zachodzę w głowę jak to możliwe by tyle już czasu tę żółtą bądź co bądź drogę zostawiać wciąż w tak opłakanym stanie i to jako dojazd do tak zacnego pomnika naszych czasów. Najfajniejsze, że napędziłem się tam z Małkini fajną piękną szosą, licząc na szybszy przejazd do Sokołowa P., a tu zaraz potem ograniczenie do 40km/h, parę zakrętów i luźno ułożone betonowe płyty. Suma sumarum by nie niszczyć moto zawróciłem i nadłożyłem parędziesiąt km jadąc przez Sterdyń, ale na plus objazdu zaliczam, że droga czerwona nr 63 była wczoraj na tym odcinku zupełnie pusta.

 

A jakbym z Wami na wycieczce jechał, to bym pewnie mocno proponował powrót z Radzynia przez Kock, Dęblin i Kozienice i Warkę :).

Edytowane przez MYCHA75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapraszamy! Ja dłuższe jazdy głównie w weekendy, bo w tygodniu pracuję. Najbliższy większy wypad 15-ego, w Kotlinę Kłodzką z Kargulo (w innym poście). Pisz na forum, jak będziesz chciał się gdzieś poturlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stała grupa to chyba za dużo powiedziane... Po prostu, jak mamy czas to piszemy na forum, albo zdzwaniamy się z Darusiem i Kargulem. Może w ten weekend na pół dnia gdzieś niedaleko mógłbym się wyrwać, reszta może też znajdzie chwilę. Przyślij mi swój numer na pw to się zdzwonimy, tak będzie łatwiej. Ja chwilowo leczę prawą stopę, bo przywaliłem jadąc na moto w jakiś betonowy bloczek zostawiony na drodze przez budowlańców... Życie. Ale do soboty powinno już być lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy! Ja dłuższe jazdy głównie w weekendy, bo w tygodniu pracuję. Najbliższy większy wypad 15-ego, w Kotlinę Kłodzką z Kargulo (w innym poście). Pisz na forum, jak będziesz chciał się gdzieś poturlać.

 

Coś bliżej o tej Kotlinie? macie jakiś konkretny plan? też zamierzam w tym czasie sie gdzieś wybrać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś bliżej o tej Kotlinie? macie jakiś konkretny plan? też zamierzam w tym czasie sie gdzieś wybrać....

plan jest taki:

 

spotkać sie , moze dzisiaj po 19- jak nie bedzie lać w pubie dwa kółka i obgadać co i jak, jak bedzie ci pasowało to zapraszam.

 

a tak ogólnie to start 15-tego pierszy nocleg w okolicach Wałbrzycha, z tym że ja nie mam parcia z czasem także z mojej strony typowo turystycznie, planowany czas wyprawy około 5 dni, atrakcji jest sporo także nie da rady krócej.

 

Kreft, pasuje termin dzisiejszego spotkania

Yamro a ty jak dasz rade sie spotkać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan jest taki:

 

spotkać sie , moze dzisiaj po 19- jak nie bedzie lać w pubie dwa kółka i obgadać co i jak, jak bedzie ci pasowało to zapraszam.

 

a tak ogólnie to start 15-tego pierszy nocleg w okolicach Wałbrzycha, z tym że ja nie mam parcia z czasem także z mojej strony typowo turystycznie, planowany czas wyprawy około 5 dni, atrakcji jest sporo także nie da rady krócej.

 

Kreft, pasuje termin dzisiejszego spotkania

Yamro a ty jak dasz rade sie spotkać?

 

 

Pasuje. 19.00 w 2koła ( rozumiem że mówimy o ty na Tunelowej ). Czarny DL 650 na piaseczyńskich numerach , srebrny Shoei Quest, kurtka czarno-szara z biało-czerwona patką na lewym rękawie :-). rozumiem że spotkanie aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by nie mógł do Kazimierza, to może się wybrać we środę na XI MotoCud do Radzymina. W planach przejażdżka w kolumnie wokół Zalewu i konkursy motocyklowe na radzymińskim Rynku (w parach, znaczy z "plecakiem"). szczegóły na www.motobud.pl

Edytowane przez klosiak1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro, tj w niedzielę koło południa, szykuję się na przejażdżkę w stronę płn-wsch. (Biebrza/dolne Mazury) albo wschód (Podlasie), jeszcze nie wiem, ale tam może być chłodniej :). Prędkość lajtowa ok. 90/h. Jeśli ktoś chce dołączyć, zapraszam, wyjeżdżam z Piaseczna spod Ireny Eris kierunek na Górę Kalwarię, Mińsk Maz. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...