Skocz do zawartości

Wwa Powsin, Konstancin, Piaseczno


MYCHA75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dwa razy na tym warszawskim motobazarze i nie mam zbyt miłych wrażeń, jeśli chodzi o sprzęty, to żal było patrzeć na ściśnięte obok siebie na naczepie motocykle w stanie chyba agonalnym a przygotowane do sprzedaży, a ceny akcesoriów, ciuchów wcale nie niższe niż w sklepie. Poza tym chyba nie żebym odradzał, ale ktoś tam zginął na jednej z edycji :rolleyes:. Moim zdaniem z zakupami lepiej poczekać do zimy i wtedy twardo negocjować ceny, ja tak zamierzam z ciuchami dla żonki :). Choć może coś się zmieniło przez parę lat i ceny obecnie są lepsze (napiszcie jeśli pojedziecie).

 

Metaxa, w niedzielę będę się szykował do wczesnoponiedziałkowej podróży służbowej do Szwecji, więc nie mogę :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Co do Bazaru, to widzę że dawno MYCHA75 na nim nie byłeś...

Ja właśnie zamierzam jechać (w sobotę, niedziela do 15:00 i większość handlujących zwłaszcza tych z dalszych regionów handluje tylko 1 dnia właśnie w sobote) po "ciuchy i nowy kask" dla żony... byłem na poprzednim sam więc nie miałem jak kupić, a już w tedy "promocje" były niezłe, przykładowo za ten sam "upatrzony" kask na motoBajzlu |-300zł|(niż cena sklepowa)... dla mnie to spora różnica.

 

A co do "polatania" to ciągle obserwuje temat, może trafi się "termin" dogodny by spotkać się z wami na LIVE!

 

Pozdrawiam!! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha :)

Może ktoś się skusi na małe włóczenie jutro?

Preferowany kierunek wschodni - ostatni jak jechałam przez Górę Kalwarię w stronę Pilawy było przyjemnie,(jest tam kilka niezłych zakrętów, ale niestety w środku wsi :huh: ).

Ale się nie upieram - jestem otwarta na inne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie niestety od środy dość skutecznie rozkłada przeziębienie; akurat jak wziąłem 2 dni urlopu na czwartek i piątek i akurat gdy pogoda na moto jest jak marzenie, nie mogę jeździć. Z takim szczęściem trzeba się urodzić :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej do Metaxa i green_pea jesli macie ochote na jakis wypad za miasto jutro,

mam czas od 13 i chetnie sie przyłącze moze jakas wycieczka w strone zegrza albo gdzies

podobno to ostatni cieply wekend ,wiec warto to wykorzystac

pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

green_pea, frezja111, artur-suz-wawa

 

Ponieważ nie możecie się zebrać, proponuje "ustawkę" jutro - Niedziela, o 10:30 ze stacji BP na Puławskiej (przy Realu). Planowany kierunek: Węgrów, Wyszków, Serock i powrót / trójka chętnych już jest, na spóźnialskich czekamy max. 15 min i stawiają obiad :crossy:

 

Szukajcie czerwonego Suzuki Marauder.a

 

Pozdro i do zobaczenia jutro

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

green_pea, frezja111, artur-suz-wawa

 

Ponieważ nie możecie się zebrać, proponuje "ustawkę" jutro - Niedziela, o 10:30 ze stacji BP na Puławskiej (przy Realu). Planowany kierunek: Węgrów, Wyszków, Serock i powrót / trójka chętnych już jest, na spóźnialskich czekamy max. 15 min i stawiają obiad :crossy:

 

Szukajcie czerwonego Suzuki Marauder.a

 

Pozdro i do zobaczenia jutro

 

Kolego drogi da radę trochę opóźnić wyjazd? artur-suz-wawa pisze, że od 13 może...

 

artur-suz-wawa - może uda Ci się wyskrobać gdzieś godzinkę?

 

To byśmy się spotkali ok 12.30 w proponowanym miejscu?

Co Panowie i Pani na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi da radę trochę opóźnić wyjazd? artur-suz-wawa pisze, że od 13 może...

 

Jakby tylko ode mnie zależało, to no problemo, ale obawiam się, że aż o tyle będzie ciężko - możemy się umówić na 11:00 ? Artur, nie dasz rady przełożyć zakupów :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...