Skocz do zawartości

Yamaha Fazer 600 z 2002


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

YAMAHA FZS 600 Fazer z 2002 r., 46 000 km, serwisowany w ASO

 

Sprzedam zadbany motocykl Yamaha FZS 600 Fazer z 2002 r. w bardzo dobrym stanie technicznym z oryginalnym przebiegiem 46 000 km. Serwisowany w ASO (UHMA BIKE przy ul. Modlińskiej). Sprowadzony z Niemiec w lipcu 2007 r. Motocykl można sprawdzić w dowolnym serwisie. Nigdy mnie nie zawiódł. Motocykl prosty i niekatowany.

Jestem motocyklistą a nie handlarzem, który dba o swoją maszynę. Fazera szukałem bardzo długo. Większość Fazerów, które oglądałem była po przejściach i wymagała sporych inwestycji.

 

W tym roku wymienione w ASO:

- olej Castrol GP/Actevo 20W40

- filtr oleju HF 147

- regulacja 16 zaworów

- czyszczenie, regulacja, synchronizacja gaźników

- wymiana 4 świec na NGK CR8E

(faktury na ok. 1000 zł)

 

Motocykl ma założone:

- opony Metzeler Roadtec z6 (stan db+, bardzo dobra przyczepność również w deszczu)

- przewody w stalowym oplocie (wyraźna różnica przy hamowaniu)

- alarm Yamaha

 

Co do samego motocykla:

- idealny na drugi motocykl

- bardzo dobre hamulce

- spalanie ok. 5-6 l

- osiągi:

0-100 - 3,3 s.

bardzo dobre przyspieszenie do 180 kmh

motocykl rozwija licznikowe 230 kmh

- owiewka zapewnia dobrą ochronę do 140 kmh

- jest wygodny i bardzo dynamiczny do turystyki (przejechałem nim dookoła Polski)

- powszechnie uznawany za niezawodny

Polecam opis na: http://www.scigacz.pl/Yamaha,FZS,600,Fazer,1998,2003,605.html

 

Za mojej kadencji motocykl miał jedną parkingówkę. Sąsiad cofał na parkingu strzeżonym i popchał tylnym zderzakiem tylną oponę motocykla i złożyła się stopka. Motocykl przewrócił się na lewą stronę. Całe „zdarzenie” jest zarejestrowane na kamerze, które mogę udostępnić.

Lekko zarysowały się: czasza, lewy przedni kierunek, lewy podnóżek, lewe lusterko, dekiel alternatora. Z OC sprawcy wszystkie te części zostały wymienione na nowe oryginalne części Yamahy (faktura na blisko 4000 zł). W cenie motocykla powyższe stare części, które mogę się przydać przy prawdziwym wypadku.

Zanim dokonano naprawy zwiedziłem prawie całą Polskę i motocykl sprawował się bez zarzutu.

Kto przyjedzie ten zapewne kupi

 

Cena 11 200 zł do negocjacji.

Tel 605 35 10 40 lub priv

post-15587-0-39370800-1311938423_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...