Skocz do zawartości

[Sprzedam] Yamaha Fzr 600


kowex1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich przeglądających aukcje. Mam do sprzedania motocykl Yamaha FZR 600 z 1993 roku.

 

Motocykl sprowadzony ze Szwajcarii pierwsza rejestracja 2010 . Jestem jej 1 właścicielem w kraju.

 

 

 

Yamaha jak na swój rocznik wygląda atrakcyjnie. Kupiłem ją na pierwsze moto i znakomicie zdała egzamin. Nadszedł czas jednak na zmianę.

 

Motocykl zadbany, żadnych tuningów futer z dzika i niebieskich żarówek z Chin, ponieważ

 

cenię sobie oryginalny stan motocykla. Wydech sportowy Remus o bardzo ładnym dźwięku .

 

 

60439307.jpg

 

 

Link do allegro : Aukcja <------- Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ODŚWIEŻĄM

 

Witam wszystkich przeglądających aukcje.

Przedmiotem sprzedaży jest motocykl Yamaha FZR 600 z 1993 roku. Jestem pierwszym właścicielem w kraju.

Jest to 4 cylindrowy rzędowy silnik o mocy 90KM połączony z 5 biegową skrzynią biegów.

 

Yamaha jest zadbana, bez zbędnych dodatków tuningowych, gdyż cenię oryginalny wygląd.

Motocykl użytkowany do weekendowej jazdy, nigdy nie jeżdżony po torze, lub innych ulicznych wyścigów. Silnik zawsze rozgrzewany do temperatury roboczej przed mocniejszym dodawaniem gazu.

 

Stan techniczny jak i wizualny bardzo dobry, wszelkie wymiany przeprowadzane na czas, motocykl niezawodny, nadający się także dla motocyklistów o małym stażu dzięki łagodnej charakterystyce prowadzenia oraz niedużej masie, lecz dzięki 90KM pozwalający na dynamiczne poruszanie się.

 

Motocykl posiada normalne ślady użytkowania, ale nigdy nie uczestniczył w żadnym wypadku czy też lądowaniu w rowie, o czym świadczy wciąż oryginalny lakier, który zwraca uwagę przechodniów.

Przegląd i OC ważne do maja 2012r.

 

Motocykl został w pełni przygotowany do obecnego sezonu, wymienione między innymi zostały:

- olej silnikowy Motul wraz z filtrem oleju

- filtr powietrza

- alternator

- regulator napięcia

- sprawdzony stan napędów

Przeprowadzona została także synchronizacja gaźników, oraz wymiana płynu hamulcowego.

 

Z dodatków jest zamontowany wydech sportowy marki Remus o ładnym, ale niemęczącym dźwięku, podkreślającym charakter motocykla, oraz oryginalna przykrywka siedzenia pasażera nadająca bardziej agresywnego wyglądu.

 

Polecam ten motocykl młodszym i starszym motocyklistom, gdyż ciężko obecnie już znaleźć na rynku zadbany, bezwypadkowy motocykl w takim stanie i bez przeszłości „torowej”, gotowy do jazdy bez wkładu finansowego.

 

 

Zapraszam na oględziny w Radomiu po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem: 724-143-349 , oraz E-mail : [email protected] . Cena do rozsądnej negocjacji przy oglądaniu motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co on ma na prawym deklu, bo mnie to irytuje że nie wiem.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...