Skocz do zawartości

Prośba o obstawę - 30.07.2011


Dr@GuN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przekazuję prośbę swojej dziewczyny. Miałem sam im pomóc niestety jestem na drugim końcu Polski i nie zdążę wrócić.

 

Mam do Was ogromną prośbę!

Poszukuję motocyklistów, którzy zechcą spełnić skryte marzenie mojej siostry i dowieźć ją na jej wieczór panieński, który odbędzie się w sobotę, 30.07.2011. Zaplanowałam przejazd, zanim okazało się, że wieczór odbędzie się w Warszawie. Niestety moi znajomi nie są w stanie dojechać tego dnia do Warszawy, dlatego zwracam się do Was. Chcę, żeby to był niezapomniany wieczór dla mojej siostry, a ona bardzo lubi być wożona motocyklem ;) Niestety do tej pory nie miała zbyt wielu okazji, ale dobrze się spisuje jako plecak (tylko wrzeszczy czasem, ostrzegam!). Nie proszę o wożenie wszystkich dziewczyn, tylko siostry + ewentualnie jednej odważnej druhenki (niestety nie umiem jeździć jako plecak, bo nie mam poczucia równowagi, więc sama nie skorzystam) z Jelonek na ulicę J. Conrada. Dobrze by było, gdyby trasa przejazdu prowadziła dookoła Warszawy, żeby siostra nie zorientowała się zbyt szybko jaki jest cel podróży. Siostra powinna dotrzeć na godzinę 19, godzina startu do ustalenia :) Jeśli któryś z Panów zechciałby pomóc w spełnieniu tego marzenia, proszę o kontakt. Mój mail: [email protected] telefon: 795-607-525. Zdjęcia wysyłam tylko na maila ;)

Formy wynagrodzenia w naturze nie przewiduję, ale umiemy okazać wdzięczność na inne sposoby :)

 

P.S. Wszystkie typy motocykli mile widziane :)

Edytowane przez Dr@GuN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odzywam się jeszcze raz. Kilkoro moich znajomych ma ochotę przyjechać, ale niestety kompletnie nie znają Warszawy i nie czują się pewnie sami. Proszę o kontakt, jeśli ktoś zechciałby jednak pomóc mi i im.

Bardzo liczyłam, że uda mi się wszystko zorganizować bez proszenia o pomoc obcych ludzi, ale niestety liczba moich znajomych, którzy znają stolicę z dwóch kółek jest naprawdę niewielka, a pozostali nie rwą się do samodzielnego zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...