Skocz do zawartości

Ślubujemy 30 lipca 2011 godz 16:00


KingRider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może konkrety jakieś.... co do prezentu chyba tak jak ustaliliśmy a może coś na temat spotkania.

LUKOIL koło 14;30 czy na miejscu?

 

 

Co tak wcześnie? A może lepiej spotkać sie :zaraz jak się zjeżdża z mostu na Poznań jest stacja po prawej stronie chyba Shell. Bo jechać przez cały Toruń moturami to chyba nie wypał w godzinach 14-15 :icon_rolleyes:

 

I jeszcze jedno,dlaczego tak wcześnie? ślub jest o 16, myślę że wystarczy z podgórza wyjechać o 15:30,lub 15:45 :crossy:

 

Co do pogody to hmmm troszkę przeraża :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak wcześnie?..........................................

I jeszcze jedno,dlaczego tak wcześnie? ślub jest o 16, myślę że wystarczy z podgórza wyjechać o 15:30,lub 15:45 :crossy:

 

Przepraszam pomyliłem godziny, nie wiem dlaczego ale ubzdurało mi się, że o 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja nawet na 15 nie dojadę.... Syla ślub jest na Rybakach to czemu pchać się na most?? Skakać będziemy?icon_mrgreen.gif

ps.ja raczej dotrę sama jeżeli dotrę....

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Madzia pomyliło mi się ubzdurałam soie że na Rudaku :icon_rolleyes: MAgdalenka myśle że na 15:15 możesz się wyrobić :biggrin:

Co do spotkania to uważam że Aula UMK jest dobrym pomysłem ponieważ jest dużo miejsca.

Proszę sie określić :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz to jedziemy razem :)

 

podjedź do mnie tak mysle 14:30 , potem jedziemy do Sylwi i potem dalej- na UMK

 

ok??

 

 

ps ja do 13 w arbajcie, a koła jeszcze nie założyłem :P

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Państwo Młodzi w końcu doszli do siebie :D

Kochani! Było wspaniale, dziękujemy za wasze przybycie, jesteście cudowni, aż łza zakręciła się w oku!!!

Bartez dziękujemy za dymek, ksiądz już wystawił nam rachunek za kostkę :DDDDDD;))))))))))) Kury we wsi przestały się nieść, a mieszkańcy wstawiają nowe szyby w oknach :D

Dziękujemy za prezent, na pewno przyda się na początek :)) Pogoda też dopisała i w ogóle jesteśmy mega zadowoleni z całej imprezy. Zobaczyć przed kościołem wasze mordki i maszyny to chwile niezapomniane do końca życia:)

Grass- cudownego masz synka!!!!!!!:)

Asiu PikPok - dziękujemy za delegację:)))

Keryn - dzięki za prowadzenie watachy!!!;)

 

I w ogóle wszystkim dziękujemy za obecność!

 

P.S

Oczywiście prosimy o wszelkie fotki na mojego emaila:

[email protected]

 

My jeszcze nie dostaliśmy zdjęć, ale jak tylko dostaniemy to się pochwalimy :))))

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...