Skocz do zawartości

Podróż przez Poznań


Marrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Będę miał niedługo okazję zatrzymać się na chwilę po drodze w Poznaniu. Trochę pozwiedzać, przespać się jedną noc i takie tam. I tu pojawia się problem - nocleg. Przydałby się jakiś hotel w centrum oczywiście z bezpiecznym parkingiem na motocykl. No i w rozsądnej cenie. Znacie może takie miejsca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akademiki polibudy przy ulicy kórnickiej :D

Moto stoją na terenie polibudy na przeciwko akademca... nikt Ci go nie tknie... a cały teren jest zamykany na noc.

Podaj dzień kiedy będziesz, to Cię może na lewo przenocuję, jeśli będę w Poznaniu :) Pozdro

Edytowane przez JaJaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema jeśli chodzi o parking to nie ma sprawy pracuję na porcie lotniczym w Poznaniu parking strzeżony 24h monitorowany centrum może to nie jest ale z lotniska do samego centrum jest jakieś 20 min moto a jeśli byś chciał wyskoczyć wieczorkiem czegoś się napić to 30 min MPK co do Hotelu to jest na przeciwko lotniska Hotel Com z parkingu dosłownie 3min drogi spacerkiem co do ceny za dobę nie wiem jak się cenią ale myślę że nie drogo jeśli byś się zdecydował zostawiam nr. kontaktowy do mnie 509270657 tu masz też dokładny adres jak dojechać Port Lotniczy Poznań-Ławica

ul. Bukowska 285

60-189 Poznań jeśli będziesz jechał od strony centrum to lotnisko będziesz miał po prawej stronie a jeśli pojedziesz od strony Przeźmierowa czyli od giełdy samochodowej to po lewej pozdrawiam

 

Dorzucam jeszcze link ze stroną na temat Hotelu Comm http://www.booking.com/hotel/pl/comm-poznan.pl.html?aid=335786;label=POZ-QCxQz9pX58rJsNM92vIOMwS10059474810;sid=b6fe95b2b8217437fca4115e4cf0fe4d#availability_target

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...