Skocz do zawartości

SOBOTNIE LATANKO PO OKOLICACH ŁODZI 11.06.2011


maniuś YZF R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie! :icon_biggrin:

Proponuję wspólne latanko w sobotę jeśli będą chętni? :crossy:

Miejsce spotkania i godzina do ustalenia. :icon_rolleyes:

Wpisujcie się, a dalej się zgadamy! :buttrock:

Pozdrawiam :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! :icon_biggrin:

Proponuję wspólne latanko w sobotę jeśli będą chętni? :crossy:

Miejsce spotkania i godzina do ustalenia. :icon_rolleyes:

Wpisujcie się, a dalej się zgadamy! :buttrock:

Pozdrawiam :biggrin: :crossy:

maniek, jutro, piątek, walniem dzidę, poco czekać do soboty. która?? 16-17. miejscówka obojętna, gdzie chcesz, będę, walimy dzidę przed siebie. Myślę że mój GURU (PAN Krzysiu) też będzie i pojedziemy przed siebie. to ja pisałem, kamieniu, może jakieś wyróżnienie ??. ciekawe czemu zawsze na torbie się rozpisuję, taka moja przypadłość. Jedyne co jest nie zmienne, to czas i miejsce: piątek, 16:00, gabi. i pojechali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Kamieniu dzisiaj nie mogłem...niestety! :sad:

Ale zapraszam jutro wszystkich chętnych na latanko. :crossy: :icon_biggrin:

Spotykamy się o 11:00 na stacji paliw LUKOIL skrzyżowanie ul. Pabianickiej i Jana Pawła.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Kamieniu dzisiaj nie mogłem...niestety! :sad:

Ale zapraszam jutro wszystkich chętnych na latanko. :crossy: :icon_biggrin:

Spotykamy się o 11:00 na stacji paliw LUKOIL skrzyżowanie ul. Pabianickiej i Jana Pawła.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!!! :buttrock:

coś koło 11 będę jechał do żonki do kopernika, to zachaczę, w końcu się poznamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś koło 11 będę jechał do żonki do kopernika, to zachaczę, w końcu się poznamy.

Zachacz Kamieniu choc na chwilę to żeczywiscie się poznamy! :icon_biggrin:

Bo ten sezon minie jak poprzedni i tylko tyle że sobie popiszemy! :biggrin:

Ja na 100% będe chwile przed 11-tą i nie wyjedziemy wcześniej niż 11:20.

Pozdrawiam i dozobaczenia! LwG :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam znowu nie było pisane spotkanie się, ciekawe czy doczekał się Ciebie Skrzypul, zamieniłem z nim 2 słowa, ale musiałem spie**alać bo mi żonkę wypisywali ze szpitala, a miałem nadzieję że poleży kilka dni, tak przynajmniej obiecywali.

To do następnej ustawki, może w końcu. A nie masz ochotę przyjechać w środę na 18 pod Gabi, jestem tam praktycznie co tydzień i lecimy gdzieś z chłopakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam znowu nie było pisane spotkanie się, ciekawe czy doczekał się Ciebie Skrzypul, zamieniłem z nim 2 słowa, ale musiałem spie**alać bo mi żonkę wypisywali ze szpitala, a miałem nadzieję że poleży kilka dni, tak przynajmniej obiecywali.

To do następnej ustawki, może w końcu. A nie masz ochotę przyjechać w środę na 18 pod Gabi, jestem tam praktycznie co tydzień i lecimy gdzieś z chłopakami.

Witaj Kamieniu!

Iznowu wczoraj była dupa! :icon_biggrin: Przyjechałem dosłownie minutę po tym jak Ty pojechałeś!

Aco do środy to na 100% podlecę żeby się poznać tylko że autem bo wczoraj Skrzypul rozpieprzył mi moją ereczke :sad: i moją noge :sad:

Tak żę przez jakiś czas zostałem bez maszyny :sad: ku..wa!!! :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamieniu!

Iznowu wczoraj była dupa! :icon_biggrin: Przyjechałem dosłownie minutę po tym jak Ty pojechałeś!

Aco do środy to na 100% podlecę żeby się poznać tylko że autem bo wczoraj Skrzypul rozpieprzył mi moją ereczke :sad: i moją noge :sad:

Tak żę przez jakiś czas zostałem bez maszyny :sad: ku..wa!!! :mad:

Ja raczej też szybko nie pojeżdżę, we wtorek przedobrzyłem w Poznaniu na torze i z hajki zostały śrubki, rozjeebana koszmarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...