Skocz do zawartości

VI Otwarty Zlot Motocykli w Rudnej


Grzester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za rok się spodziewajcie gwizdu charciny :)

 

Byłem, stałem obok, niestety nie mam zdjęć. Pogoda trochę kaprysiła, raz deszcz, raz słońce i tak w koło. W piątek widziałem junaka na przyczepce, jadącą osę i jawe 20 przyznać się kogo, bo wydaje mi się tylko na zlot. W sobotę mijałem rano grupę czoperowców ok. 5-7 też myślę ze zlotu, "LEWA W GÓRĘ" niestety niektórzy to olewają :)

 

POZDROWIENIA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak między 5 a 7 to już niedobitki dogorewały po weekendowym chlańsku :D mam prośbę do motórzystów, którzy mają jakieś filmiki i zdjęcia z pokazu jazdy o podesłanie na [email protected] . W imieniu organizatorów, chciałem podziękować wszystkim przybyłym za wytrwałość i dobrą zabawę. Zapraszam w przyszłym roku.

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzester, jakos przy odjezdzie Cie nie widzielismy;p (takze teraz wielkie PA i dzieki za mile przywitanie) wystartowalismy ok. 11, a czesc od nas do Wrocka leciala to jeszcze troche zostali. Wogole od rana w niedziele jakis niedostepny byles, bo Cie nie moglem wypatrzyc:) ale impreza udana i do zobaczenia nastepnym razem:) pzdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niedzielny poranek jakoś szczególnie dał mi się we znaki, jednakże o 10 jako tako zacząłem funkcjonować i zbierać śmieci :) Na jedno to i może lepiej, że nie widzieliście mnie w takim stanie, jeszcze źle byście o mnie sobie pomyśleli :D No ale nic... Mam nadzieje, że jeszcze będziemy mieli okazje to nadrobić :) Ktoś ma jakieś wieści o palącym się bandicie? Dojechał na kołach czy na lawecie?

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o zbieranie śmieci to była praca na kaca :) ja ponoć w sobote w nocy jak usiadłem na trawie tak mnie z niej zbierali tak więc Synu drogi ze mną też nie było za dobrze :P Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sobotę mijałem rano grupę czoperowców ok. 5-7 też myślę ze zlotu, "LEWA W GÓRĘ" niestety niektórzy to olewają :)

 

 

 

Nie olewają, oni tylko kupili motocykle i zaczynają jeździć :laugh:

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...