Skocz do zawartości

custom BESTIA


szkudlar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

idzie sie przyzwyczaic

 

No wlasnie ....

Czy aby nie jest tak ze robisz dobra mine do zlej gry i zaciskajac zeby walczysz o zycie na ulicy ? :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ....

Czy aby nie jest tak ze robisz dobra mine do zlej gry i zaciskajac zeby walczysz o zycie na ulicy ? :icon_mrgreen:

 

nie tak nie jest.nie ma co porównywac np,do typowego cruisera.ale jezdzi sie dobrze.( jezdząc z kolesiami co maja np, srad 750,vtx harley itp. itd. dotrzymuje im tempa,a nawet co niektorych na łukach,zakretach wyprzedzam) . dlatego pisze ze to kwestia opanowania.zreszta jak bylaby okazja z checia dałbym ci sie przejechac, oceniłbys sam. szkoda ze mieszkasz daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisze ze to kwestia opanowania.

 

Pytam dlatego ze koledzy maja z tylu 220-240 a przod normalny i pisza ze to nie jest "bulka z maslem".

Wymaga to opanowania i wprawy i ciagle trzeba byc skupionym :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego ze koledzy maja z tylu 220-240 a przod normalny i pisza ze to nie jest "bulka z maslem".

Wymaga to opanowania i wprawy i ciagle trzeba byc skupionym :crossy:

 

zalezy jaką maja konstrukcje jezdna.rozstaw osi,wywazenia,wysokosc siedzenia,główka ramy,itp.szerokosc kierownicy ma duze znaczenie. . no "bułka z masłem nie jest' ale jak juz sie przyzwyczaisz jezdzi sie dobrze.

ale zebym byl skupiony tylko na opanowaniu tego zeby to jechalo (tzw. walka o życie),to nie ma czegos takiego

 

motocykl był konstruowany tak zeby dało sie nim jezdzic.nie typowo na wystawe. takie było założenie ,i wydaje mi sie że sie udało.dlatego tez jezdzili nim fachowcy w tej dziedzinie.

Edytowane przez szkudlar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem-każdy ma to co chce.Jeżeli ktoś jeżdzi plastikiem,chopperowcy pytają,jak się jeżdzi w pozycji "srającego kota". "Japsy" nie rozumieją weteraniarzy,bo jak to naprawiać moto co 20 km i kilka razy w sezonie. Więc jeżeli koledze Szkudlarowi podoba się jego moto,to super! Pomysłowości tylko pozazdroscić.... :icon_biggrin: Dzięki takim gosciom powstaja dzieła sztuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem-każdy ma to co chce.Jeżeli ktoś jeżdzi plastikiem,chopperowcy pytają,jak się jeżdzi w pozycji "srającego kota". "Japsy" nie rozumieją weteraniarzy,bo jak to naprawiać moto co 20 km i kilka razy w sezonie. Więc jeżeli koledze Szkudlarowi podoba się jego moto,to super! Pomysłowości tylko pozazdroscić.... :icon_biggrin: Dzięki takim gosciom powstaja dzieła sztuki!

 

i tu masz racje w 100%.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w Łagowie chyba go oglądałem o ile wcześniej miał on motywy "obcego " na zbiorniku i błotnikach. Mam nawet chyba kilkanaście fotek gdzieś w kompie . Był rewelacyjny , zresztą teraz też jest równie piękny i tylko można pogratulowac tak pięknej maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w Łagowie chyba go oglądałem o ile wcześniej miał on motywy "obcego " na zbiorniku i błotnikach. Mam nawet chyba kilkanaście fotek gdzieś w kompie . Był rewelacyjny , zresztą teraz też jest równie piękny i tylko można pogratulowac tak pięknej maszyny.

 

tak.i wczesniej był srebrny. a motyw obcego jest nadal na baku i blotniku.

 

Tak myślałem że to Twój potworek.

Gustowny artykuł, pozdro.

 

dzięki.YUBY

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.i wczesniej był srebrny. a motyw obcego jest nadal na baku i blotniku.

 

 

 

dzięki.YUBY

pozdro

 

No tak, widziałem na polskajazda tylko niezbyt dokładnie, dziś cały dzień z telefonu tu wchodzę bo mam wyjazd i dopiero co wróciłem do domu. Jutro rano laptop odpale i po oglądam dokładniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, w końcu na tym forum można pooglądać coś innego niż seryjne... motocykle. świetny sprzęcior. Przednia fela też samochodowa? bo coś się dopatrzeć nie mogę

felga tył i przód są takie same.(MK. motorsport ). o ile mozna jeszcze takie znależć.. ale ciężko je dostac.po prostu są żadkoscia.były robione pod BMW. na początku miałem jedną felge.drugą znalazłem i dałem za nią lagi,pułki od zx9 2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...