Skocz do zawartości

Yamaha yzf r125


Assiaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się dziwią. Nie dość, że dziewczyna to jeszcze 16 latka. Ale warto czasem łamać stereotypy! Szczególnie, jeśli chodzi o coś tak wspaniałego. I oby więcej dziewczyn jeździło. Ja już moje koleżanki powoli zaczęłam przekonywać do motocykli (są małe postępy)... :icon_twisted:

 

Ja się teoretycznie zastanawiałam na pocztku między Hondą cbr a tą Yamahą... Ale w praktyce Yamaszka to od początku miłość od pierwszego wejrzenia i nikt nie był w stanie mnie przekonać. :rolleyes: :rolleyes:

i obyś łamała ich jak najwiecej :P moze kiedyś się spotkamy na jakimś zlocie moto zarąbiste ja rozmyślam nad r125 zx6-r zxr 400 no i jak się rodzice zgodzą r6 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i obyś łamała ich jak najwiecej :P moze kiedyś się spotkamy na jakimś zlocie moto zarąbiste ja rozmyślam nad r125 zx6-r zxr 400 no i jak się rodzice zgodzą r6 :P

Dorośnij chłopie!

 

Jak się rodzice mają zgodzić na ponad stukonne moto dla dzieciaka w wieku 15 lat?

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i obyś łamała ich jak najwiecej :P moze kiedyś się spotkamy na jakimś zlocie moto zarąbiste ja rozmyślam nad r125 zx6-r zxr 400 no i jak się rodzice zgodzą r6 :P

 

 

Wybacz, ale ja też muszę skrytykować Twój pomysł. Czy jak byłeś mały i uczyłeś się jeździć na rowerze, rodzice od razu dali Ci jeździć BMXem, rowerem górskim albo jakimkolwiek innym, bez uprzedniej pomocy. Najpierw uczyłeś się jeździć z kółkami z boku, później Twoi rodzice trzymali rower z tyłu, żebyś nie stracił równowagi. Po co oni to robilli? Po to, żebyś się dobrze nauczył. Krok po kroku. Nie chcieli Cię puścić na głęboką wodę bo się martwili. Myślisz, że ich myślenie się zmieniło i już się nie boją? Dla nich ciągle jesteś dzieckiem. I przede wszystkim ICH dzieckiem, któe chcą chronić. A biorąc pod uwagę to, że jesteśmy w wieku, kiedy nie zawsze myślimy o konsekwencjach tego, co robimy, nasi rodzice muszą myśleć za nas podwójnie. Czyli więcej niż w czasach naszego dzieciństwa (!!!)

Nie robię tego ze złośliwości, ale życzę Ci, aby Twoi rodzice nie kupowali Ci R6 i wybili Ci z głowy pomysł jeżdżenia motocyklem o takiej mocy w tak młodym wieku. Bo zastanów się, czy chcesz jeździć i stopniowo powiększać swoje umiejętności, czy chcesz nieumyślnie wsiąść na moto i z radością wjechać w drzewo w ogrodzie sąsiada?

Także kupuj 125 i się NIE WYGŁUPIAJ.

 

Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale ja też muszę skrytykować Twój pomysł. Czy jak byłeś mały i uczyłeś się jeździć na rowerze, rodzice od razu dali Ci jeździć BMXem, rowerem górskim albo jakimkolwiek innym, bez uprzedniej pomocy. Najpierw uczyłeś się jeździć z kółkami z boku, później Twoi rodzice trzymali rower z tyłu, żebyś nie stracił równowagi. Po co oni to robilli? Po to, żebyś się dobrze nauczył. Krok po kroku. Nie chcieli Cię puścić na głęboką wodę bo się martwili. Myślisz, że ich myślenie się zmieniło i już się nie boją? Dla nich ciągle jesteś dzieckiem. I przede wszystkim ICH dzieckiem, któe chcą chronić. A biorąc pod uwagę to, że jesteśmy w wieku, kiedy nie zawsze myślimy o konsekwencjach tego, co robimy, nasi rodzice muszą myśleć za nas podwójnie. Czyli więcej niż w czasach naszego dzieciństwa (!!!)

Nie robię tego ze złośliwości, ale życzę Ci, aby Twoi rodzice nie kupowali Ci R6 i wybili Ci z głowy pomysł jeżdżenia motocyklem o takiej mocy w tak młodym wieku. Bo zastanów się, czy chcesz jeździć i stopniowo powiększać swoje umiejętności, czy chcesz nieumyślnie wsiąść na moto i z radością wjechać w drzewo w ogrodzie sąsiada?

Także kupuj 125 i się NIE WYGŁUPIAJ.

 

Pozdrawiam. :)

Szkoda, że u nas nie ma takich dziewczyn jak Ty ;p

 

U nas to albo brzydkie, albo głupie =p

 

Mam nadzieję, że Cię spotkam kiedyś na wyjeździe lub wypadzie bo widzę, że fajna z Ciebie babka ;d

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że u nas nie ma takich dziewczyn jak Ty ;p

 

U nas to albo brzydkie, albo głupie =p

 

Mam nadzieję, że Cię spotkam kiedyś na wyjeździe lub wypadzie bo widzę, że fajna z Ciebie babka ;d

 

 

Aj tam nie ma! Trzeba się poprostu dobrze rozejrzeć! I nie narzekać! :D

Ale dziękuję za miłe słowa. :)

 

Wiara czyni cuda... trzeba wierzyć, że się uda. Na pewno się kiedyś gdzieś spotkamy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzaminem nie się co stresować bo w przypadku A to naprawdę tylko formalność, z B jest troszkę gorzej. Także szerokości i nie daj się ponieść fantazji zbytnio. Niby tylko 125, ale można się zabić bezproblemowo ;]

 

 

Niby tylko formalność ale nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co się stanie. Wiadomo, na egzaminie zawsze dochodzi stres i później mogą być różne wyniki egzaminu. A ja się zawsze na zapas stresuję, więc już teraz mam stracha, że coś źle pójdzie! A\le trzeba być dobrej myśli! :)

 

Nie no, trochę oleju w głowie mam więc myślę, że będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :) Niech służy. Powodzonka z prawkiem, nie będzie tak źle.

P.S. - to chyba pierwszy tak długi temat w dziale "chwale się" :D

P.S. 2 - masz blisko na woodstock więc wróżę jakiś mały forumowy meeting na zlocie woodstock rally 2011 w kostrzynie n. odrą :))

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu :) Niech służy. Powodzonka z prawkiem, nie będzie tak źle.

P.S. - to chyba pierwszy tak długi temat w dziale "chwale się" :D

P.S. 2 - masz blisko na woodstock więc wróżę jakiś mały forumowy meeting na zlocie woodstock rally 2011 w kostrzynie n. odrą :))

 

 

(Nie)dziękuję oczywiście! :)

 

1 - Kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda? Trzeba łamać stereotypy! :)

2 - A kiedy jest woodstock w tym roku? Orientujez się? Bo ja szkołę zaczynam już 15 sierpnia, więc wiesz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nie)dziękuję oczywiście! :)

 

1 - Kiedyś musi być ten pierwszy raz, prawda? Trzeba łamać stereotypy! :)

2 - A kiedy jest woodstock w tym roku? Orientujez się? Bo ja szkołę zaczynam już 15 sierpnia, więc wiesz... :D

 

To do jakiej szkoły Ty chodzisz ? :D

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spodziewałem się Polski :D

 

Myślałem, że do jakiejś prywatnej w Szczecinie ;p

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...