Skocz do zawartości

Dzień Dziecka tuż tuż - organizujemy coś?


YARECK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku robię rozeznanie czy są chętni na umilenie Dnia Dziecka dzieciom?

 

Ja oczywiście głównie mam na myśli Ośrodek Wychowawczy przy ul.Drewnowskiej w Łodzi, w którym pracuję, ale przecież można się podzielić czasowo, osobowo na kilka placówek, tak jak rok temu.

 

W zeszłym roku rozmawiałem z paroma osobami nt. cykliczności tego typu imprez w ostatnią niedzielę maja, ale jeśli chętnym będzie bardziej odpowiadać pierwsza niedziela czerwca to możemy się dogadać.

 

Czy są chętni i zainteresowani? Nie ukrywam, że jak by się jakiś darczyńca znalazł byłoby wspaniale, ale i same odwiedziny motocyklistów (póki co) są też atrakcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Z racji tego, że jestem tutaj nowy z przebiegiem jak nowy motor z salonu prosiłbym cię o wyjaśnienie na czym miałaby polegać taka akcja. Z góry dziękuje za odp :)

 

Ja się z chęcią pisze

Edytowane przez Granat91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak co roku chcę "wpaść" do osrodka wychowawczego gdzie pracuję w kilka lub więcej motocykli, złozyć dziewczynom życzenia z okazji dnia dziecka, dać słodkie paczki (paczki będę z zasobów ośrodka i jeśli znajdzie się darczyńca to też)i w ramach atrakcji powozić trochę dziewczyny po okolicy.

Jest to czas między powiedzmy 10:30 a 12- max 13.

 

Oczywiście nie mam mowy o paleniu gum, stawianiu na koło itp. To ma być bezpieczna impreza.

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co zaglądną z ciekawości podaję co następuje:

na chętnych czekam między 10 a 10:20 na parkingu Leroy Merlin przy rogu Karskiego i Ogrodowej.

Później jadę do Ośrodka złożyć na apelu dziewczynom życzenia, dać słodkie paczki i niespodziankę dla całego ośrodka i zaczynam wożenie - będę sam to trudno, ktoś dotrze to super.

 

Mowa oczywiście o ostatniej niedzieli maja czyli 29 maja 2011

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...