Skocz do zawartości

Stopka boczna w mz etz 251!!


?ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nęci mnie coś takiego, co by sobie założyć boczną stopkę, tylko ze jak widzę te które sprzedają w sklepach, co się je montuje na tylnym kole to żal mnie zbiera wydawać 35 zeta na takie dziadostwo co sie podczas jazdy otwiera. Myślałem żeby założyć sobie stopkę boczną ale nie z tyłu na kole tylko na środku motoru. Pomyślałem ze ktoś na forum opatentował taki myk i mógłby mi pomóc, albo przynajmniej podpowiedzieć. Wiadomo ze środek ciężkości nie jest z tyłu motoru tylko na środku mniej więcej i zdecydowanie lepsza będzie i poręczniejsza taka stopka. Do tego później można będzie jakiś przełącznik i kontrolkę. Co o tym myślicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze jak widzę te które sprzedają w sklepach, co się je montuje na tylnym kole to żal mnie zbiera wydawać 35 zeta na takie dziadostwo co sie podczas jazdy otwiera

 

Otwiera sie ? .. uzywam stopki bocznej w 251 z dwiema sprezynami i nie zauwazylem aby sie kiedy kolwiek sama otworzyla i puscila snop iskier szorując o asfalt :D

 

Co do stabilnosci moto pozostawionego na bocznej stopce nie mam zastrzezen, nawet silny wiatr nie spowodowal u mnie ani razu uwalenia maszyny na glebe.

 

ps. Na stabilnosc ma wplyw opona na tyle. Mam aktualnie heidenau`a 110 niskoprofilową i jak pisalem wyzej wszystko jest OK. Kiedys uzywalem opony MITAS`a wyzszej od aktualnej i bylo troszke gorzej ze stabilnoscią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Łukasz Gadasz!!!!!! Jeszcze Ni Widzialem i nie slyszalem zeby komus sie Otwozyla ja nie mam zastrzezen!!!!!

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam boczna stopke od roku tez tak jak Viper mam chyba od 251 sam nie wiem wiem ze mi pasuje a mam ETZ 250 i tez ta stopka ma 2 sprezyny i składa sie b mocno i trzyma super takze nie wiem jak sie moze cos takiego same otworzyć :D moja napewno nie dałem za nia w tamtym roku w Olsztyńskim Motozbycie 38 zł a jest naprawde mocna bo nieraz siedze sobie na motorze podpartym o ta stopkę i nic sie tam nie zgieło nawet minimalnie takze mocna jest i trwała 3m sie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ona jest solidna, miałem taką w 150, ale uwazam ze lepiej byłoby miec ją na srodku! Wprawdzie mi sie nigdy nie otworzyła, ale mojemu kumplowi tak. Napewno da sie zrobic taką stopkę tyko jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...