Skocz do zawartości

Honda MB5- problem gaźnik


Kędziora
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jak widać jestem nowy na forum i troszeczkę zielony w mechanice motocykli.

Otóż mam problem z gaźnikiem, po prostu go zepsułem i podejrzewam, że nie da się go naprawić. I potrzebuje pomocy z kupnem nowego. Nie mam bladego pojęcia jaki mam kupić.

Czy ktoś może mi podesłać jakieś stronki z allegro, z pasującym gaźnikiem?

Mój motor to tak jak w opisie Honda MB5 czyli 50cm3

 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gaźnik i tak czy siak, był do wymiany, więc raczej i tak go nie odratuje bo cały cieknie, jakiś zaworek lub dysza, no nie mam pojęcia coś nie trzyma.

Gaźnik jest firmy Mikuni.

Po prostu potrzebuje osoby, wie jaki zamiennik wsadzić. A co do serwisu to nie sądzę, żeby mieli tak stare części.

Jeśli coś to da to zdjęcia wrzucę tego starego.

dsc00058qh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc00059df.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc00060yc.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/wszystkie-czesci-honda-mtx-mbx-mt-mb-nsr-50-80-i1560687409.html

 

Tutaj gość ma gaźnik (oryginał) i nawet króciec jakbyś miał inny, bo widzę że gaźnik masz jakiś "obcy". Zorientuj się tylko czy to jest HM166 (50) czy HM 188 (80). Jeśli byłby nawet od 80 to nie przeszkadza, zakładasz dyszę od 50 lub ciut większe i śmigasz.

www.zaplon.fora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://moto.allegro.pl/wszystkie-czesci-honda-mtx-mbx-mt-mb-nsr-50-80-i1560687409.html

 

Tutaj gość ma gaźnik (oryginał) i nawet króciec jakbyś miał inny, bo widzę że gaźnik masz jakiś "obcy". Zorientuj się tylko czy to jest HM166 (50) czy HM 188 (80). Jeśli byłby nawet od 80 to nie przeszkadza, zakładasz dyszę od 50 lub ciut większe i śmigasz.

Niestety nic to nie dało dawno sprzedany . Przeryłem całe allegro i nic.Czekam na dalsze propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...