Skocz do zawartości

Jest nowy garnek :)


Grzester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim realizowaniu zamówienia, dotarła szybka paczka z FC Moto :) Icon Airframe Burn Baby Burn Black + wizjer irydowy srebrny.

Foto: http://bikepics.com/pictures/2182161/

 

Z tego miejsca chciałem uprzejmie podziękować koledze, forumowemu Vectorowi, za pomoc w zamówieniu, szprechaniu, doradzaniu, długiemu przeliczaniu, użyczeniu rabatu i ogólnie za całokształt zawracania gitary. Chłop godny zaufania i chętny do pomocy. Prawdziwy motórzysta! :) Dzięki niemu udało mi się zaoszczędzić całe 120zł. Nie pozostało nic tylko zaprosić na czerwcowy zlot motocykli w Rudnej i wspólne obalenie zimnych browców bądź/i flaszki :)

 

Troszke szczegółów. Paczka szła 4 lub 5 dni roboczych, już teraz nie pamiętam. Było troszkę kłopotów z realizacją ale jakoś się udało. Wszystko solidnie zapakowane w karton produktu w karton przewozowy, po za tym wszystkie elementy popakowane, foliowane, owiniete folia bombelkową oraz pianką. W środku cała masa gadżetów tj. plakat, katalogi, instrukcje, książeczki, naklejki itd. Sam kask zapakowany w koxiarski pokrowiec z babeczką widoczny na załączonym zdjęciu. wizjer "clear" standardowo zabezpieczony przezroczystym filmem, natomiast irydowy zafoliowany fabrycznie w osobnym opakowaniu. Na główce leży idealnie, aż nie mogę się nadziwić. Zapięcie DD, ładna wyściółka, systemy wentylacji i zewnętrzny kozacki look +10 do lansu :) Testu jakotakiego jeszcze nie robiłem bo zaraz grzeje na kurs, ale na dniach wszystko opisze.

 

Zakupiłem jeszcze kombinezon Alpinestars TZ-1, używany, przejechane niecałe 500km w stanie salonowym :) miałem nadzieje, że kask i kombi kupie w jednym terminie ale nie udało się. Z racji moich wymiarów ciężko było dobrać na mnie jakiś rozmiar, ale po długich, bardzo długich poszukiwaniach udało się :) No i można powiedzieć, że sie ubrałem ;) W przyszłym sezonie pomyślimy nad jakimiś sidikami i rękawicami.

Foto kombi: http://bikepics.com/pictures/2168936/

 

 

No i to by było tyle :) Jeszcze raz dziękuję Vectorowi za pomoc i polecam współpracę :)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...