Skocz do zawartości

Galeria airbrush - Totem Art


Ibete
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,niestety nie mam własnego motocykla,czasem uda mi sie jezdzic jako pasazer,jak mnie ktos zaprosi;) Motocykle bardziej fascynuja mnie jako obiekt sztuki, poniewaz zajmuję się malowaniem aerografem. Chętnie pokażę wam swoje prace i nawiaze nowe kontakty, rozpropaguje swoje dziela i moze pozyskam wsrod Was nowych klientów:) Pozdrawiam!post-53108-0-38731600-1301325842_thumb.jpg

Edytowane przez Ibete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Witam,

piękne malunki, cudeńka :) Twojego pomysłu czy patrzysz na coś i kopiujesz?

 

Ja kiedyś też próbowałam aerografem malować, ale kompresor mam za mocny i mi zdmuchiwało rysunek.

Jak w przyszłości zainwestuję w taki tylko do areografu, to może zabiorę się za to na nowo.

Nie ważne ile razy upadniesz, ważne ile razy się podniesiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,jesli chodzi o pomysly...ogolnie projektuje sama,albo ze wzoru,ktory ktos konkretnie chce,tylko przerabiam go tak,zeby pasowalo do danej czesci maszyny. Wiadomo,ze jak maluje np zwierze, to przegladam sobie wczesniej foty,zeby zaobserwowac,jak uklada sie siersc,jakie musze dobrac odcienie,itd.Korzystajac z okazji - najnowszy rekin z motorówki

post-53108-0-75606100-1320411796_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;) Przymierzam się do ozdobienia białego baku mojego motocykla. Skoro już dałaś reklamę spytam na forum czy dałabyś radę zrobić coś takiego ? (patrz mój avatar lub KLIK!)

 

Logo w kolorze czarnym a nie zielonym i bez tła.

 

EDIT:

Jak możesz, to wyślij mi na PW koszt tego przedsięwzięcia ;) Pozdrawiam !

Edytowane przez rexar

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...