Skocz do zawartości

Iv Lubelskie Otwarcie Sezonu Motocyklowego 2011


Robcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie szczegółów jak na razie jeszcze brak... Sie Karol coś opóźnia z jadłospisem :-) Ale grunt, że data ustalona.

 

Wieki Cie nie bylo Agrat :biggrin: Jadlospis nie jest wazny... wiosna idzie, sezon otworzyc trzeba :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPRASZAMY NA IV LUBELSKIE OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2011!!!

 

Impreza odbędzie się w dniach 6–8 maja 2011 r. na terenie

Ośrodka Wypoczynkowego GRAF-MARINA nad Zalewem Zemborzyckim

w Lublinie, przy ul. Krężnickiej 6a.

 

Otwarcie Sezonu będzie miało charakter zlotu ogólnego. Gwarantujemy jego uczestnikom wiele atrakcji. Przede wszystkim solidną porcję rockowej muzyki, między innymi zagrają ANKH, Tipsy Train, Hangover, Alex Carlin, Panta Koina i inni. W ramach zlotu w sobotę zorganizujemy paradę motocyklową ulicami Lublina. Będą liczne konkursy z cennymi nagrodami. Przewidziany jest konkurs sprawnościowy na motocyklu połączony ze sprawdzianem wiedzy teoretycznej nt. bezpiecznej jazdy, i tu nagrodą będzie bezpłatny kurs nauki jazdy na motocykl (na okaziciela), sponsorowany przez Ośrodek Szkolenia Kierowców KLASA z Lublina. Podczas imprezy będzie możliwość przetestowania swojego motocykla na profesjonalnej HAMOWNI. Na zlocie przeprowadzone zostanie szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dla motocyklistów. Atrakcją imprezy będą z pewnością pokazy ekstremalnej jazdy na motocyklu. Zorganizujemy zawody strong man motocyklistów oraz pierwszy raz na Lubelskim Otwarciu Sezonu odbędą się MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SIŁOWANIU NA RĘKĘ. Zwycięzca motocyklowego armwrestlingu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000,-zł. Warunkiem udziału w mistrzostwach jest posiadanie własnego motocykla wraz z ważnym dowodem rejestracyjnym.

 

Podczas zlotu zapewniamy strzeżony park maszyn, pole namiotowe, domki kempingowe, opiekę przedmedyczną oraz całodobowo czynne punkty gastronomiczne.

 

Zlot zakończy msza św. z poświęceniem motocykli w niedzielę 8 maja 2011 r., o g. 12.00.

 

Na terenie zlotu w dniach 7–8 maja 2011 r. (sobota-niedziela) odbędzie się

Moto-Bazar Lublin (jedyny na wschód od Wisły).

 

Rezerwacja domków oraz miejsc wystawowych na Moto-Bazarze pod numerami: 500 154 616 oraz 509 334 799.

 

 

 

Zapraszamy wszystkich motocyklistów i miłośników wszelkich jednośladów!

 

Gorąco Was pozdrawiamy oraz prosimy o przekazanie informacji o zlocie znajomym.

 

Z góry wielkie dzięki.

 

Więcej o nas na : www.riderspub.pl

 

Szczegóły dotyczące zlotu: www.zloty.riderspub.pl.

 

Informacje na temat Moto-Bazaru: www.motobazar.riderspub.pl.

 

 

 

Z motocyklowym pozdrowieniem

 

Karol i Anna Mansz

 

RIDER’S PUB LUBLIN

 

500 154 616

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blacha zawsze była, koszulki - szczerze mówiąc nie wiem, nigdy nie byłem jakoś desperacko zainteresowany. Ale klimat też zawsze był OK - przynajmniej w sobotę do wieczora, bo potem mi się zwykle jakoś film zrywał ;-)

A parada w tym roku chyba powinna być spójna i przyjazna - w zeszłym roku chaosu troche było, bo o ile pamiętam - w ostatniej chwili władze odmówiły asysty na hulajnogach i oficjalnego pozwolenia. Jakieś uroczystości były na cmentarzu na Lipowej, a tamtędy między innymi mieliśmy jechać i dlatego był taki spontan. Ale chyba nie było tak źle - ja przynajmniej z Mariny cało wyjechałem, wróciłem bogatszy o kilka sztuk piany na dobry początek...

Edytowane przez ZGON Aq`rat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam 2 kolegów niestety nie na motocyklach. Baaardzo chcą być na zlocie.[...]

 

...jeszcze kilka dni, jest czas na zakup motocykla :icon_razz:

 

A tak serio... zadzwon do Karola i wszystko bedziesz wiedzial :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Rozpoznajecie się?[...]

 

...no jakos nie - bylem a mnie nie ma :rolleyes:

 

W tym roku nalezy pochwalic przejazd, policja dotarla, mniej bylo balaganu :lalag:

Szkoda tylko, ze pogoda sredniopozytywna :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...