Skocz do zawartości

Prośba, do motocyklistów z Kutna- Wyprawa 2011


Maciek1994r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Na wstępie pragnę się przedstawić. Jestem Maciek, mieszkam koło Krakowa, mam 17lat.
Zakładam ten temat, gdyż potrzebuję pomocy ludzi z Kutna bądź okolic tego miasta. Jakiś czas temu wpadłem na dość szalony pomysł, aby Rometem Ogar 200(motorower z 1986r) jechać nad morze. Kwestię przygotowania Ogara mam już z głowy, bowiem w poprzednim sezonie zrobiłem nim 5500km, bez większych awarii. Planując całą wyprawę natrafiłem na przeszkodę, a mianowicie nocleg. Całej trasy na jeden raz nie pokonam, gdyż będę miał do przejechania około 650km, dlatego podzieliłem sobie ją na dwa etapy , z jednym noclegiem. Tak wypadło, że połowa ustalonej trasy wypada w Kutnie, gdzie chciałbym jakoś przenocować. Nie chciałbym iść na łatwiznę i spać w hotelu, bo to lekkie wygodnictwo, a poza tym nie wiem, czy nieletniemu wynajęliby pokój, dlatego planuję spać w namiocie. Z tegoż właśnie powodu, kieruję do was prośbę.
Znacie jakieś pola namiotowe w Kutnie? Szukałem w goglach, ale jakoś nic ciekawego nie znalazłem. A może ktoś z was mieszka w Kutnie, bądź okolicach tego miasta i zechciałby użyczyć kawałka ziemi, na jedną noc, abym mógł rozbić namiot? Pytam, gdyż chciałbym rozbić namiot w jakimś bezpiecznym miejscu, spokojnie, bez obaw, że ktoś mnie okradnie. Oczywiście zapłacę, choć myślę, że osoba, która mi pomoże, skóry ze mnie nie zedrze smile.gif

Co do daty wyjazdu, to jeszcze dokładnej nie znam, ale planuję połowę sierpnia.

Z góry dziękuję za jakąkolwiek informację.

Mój mail (...)

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez jeszua
kontakt usunięty na prośbę autora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Maciek. Jak będziesz jechał od Krakowa nad morze, to będziesz jechał krajową 1. i przejeżdżał przez Łęczycę a nie Kutno. Chyba że chce Ci się "bokami'' objeżdźać, czego na ogarze bym nie polecał, bo kiedyś jeździłem nim.

A jak Ci się plany nie zmienią i już będziesz miał wyjeżdżać to wtedy napisz. Na pewno ktoś Ci użyczy swojego ogródka i łazienki. Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...