Skocz do zawartości

Gdzie znajduje się kod,symbol koloru przy YAMAHA FJR 1300 AS 2008R


Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie znajdziesz tego kodu nigdzie bo YAMAHA nie ma takich kodów,nawet w serwisie nie udzielą takich informacji,bo twierdzą,że YAMAHA sprzedaje podzespoły do swoich motocykli już polakierowane i masz kupic gotowy element a nie go regenerowac.Wiem to chore ale niestety tak jest,bo właśnie sam przerabiam problem z doborem koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Jak nie zawalą w mieszalni to lakiernik coś spapra.Ogólnie się nastaw że będziesz widział różnice.Lepiej być mile zaskoczonym niż odwrotnie jednak za bardzo na to nie licz.

Można kupić używkę w tym samym kolorze.

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadacie .... co jakiś czas ustalam Kod koloru do części dla Yamahy :biggrin:

 

Ja szukam cały czas farby na swoją MT-01 która sie nazywa DEEP ARMOR,a to co napisałem to odpowiedzi jakie dostałem w serwisach YAMAHY,wiem,że w serwisach pracuja różni kolesie,widac ja trafiłem na tych co sprawe olewają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadacie .... co jakiś czas ustalam Kod koloru do części dla Yamahy :biggrin:

 

 

praktycznie jest kod / nazwa koloru niestety nic ona nie wnosi nie ma receptóry jak go uzyskac jest to nazwa kod sluzaca do zakupu czesci juz w tym kolorze ( zamawiajac glupio było by zamawiac np owiewke w niebieskim kolorze jest to troche ogólne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

może coś to pomoże,

http://www.colorrite.com/matrix-colors.cfm...FTOKEN=22673877

 

ale tak jak koledzy wcześniej pisali, nawet z kodem i lakierem jeśli pomalujesz jeden element, a n ie cały motocykl to różnice będzie widać, a w nocnym "żółtym"świetle latarni jeszcze bardziej.

 

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

A już pomalowałeś?czy dopiero masz namieszany,bo przypuszczam ze dopiero masz namieszany.

Jakieś tam proste kolory zapewne wychodzą fajnie.Widziałem siwa honde i wyszła bardzo fajnie małym nakładem sił.A zółta perła tak wyszła że ręce opadają i to u gościa co robi auta lata i kolejka u niego ciągle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...