Skocz do zawartości

Pomoc dla 2,5 letniego Adasia


o l s e n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rodzina od strony chłopaka mojej szwagierki potrzebuje pomocy. Info jakie dostałem wklejam poniżej:

 

Cytat:

Kochani, potrzebuję Waszej pomocy!2,5 miesięczny chłopiec Adaś jest po operacji serduszka i codziennie musi mieć przetaczaną krew.Każdy litr jest darem,który ratuje mu życie.Dlatego w imieniu swoim i rodziny Adasia z całego serca proszę,kto może i chce pomóc niech odda krew dla Niego.Potrzebne będzie specjalne zaświadczenie z danymi Adasia,żeby krew trafiła do Niego.

 

 

Jeżeli ktoś chciałby pomóc to:

1. Idzie na ul. Marcelińska 44, Poznań (od pon do pt 7-15, soboty 7-12)

2. Tam mówi ze chce oddać krew dla Adasia, który jest po operacji i leży w szpitalu na ul. Szpitalnej

3. Oddaje krew i dostaje zaświadczenie w którym podaje dane: Adaś Ścigacz , Szpital Kliniczny ul Szpitalna 27/33

4. Zaświadczenie należy dostarczyć do szpitala lub do mnie (wszystko do dogadania)

 

Sama rodzina nie jest w stanie oddać tyle krwi ile potrzebuje mały. Jeżeli ktoś będzie chciał i będzie mógł pomóc to będę naprawdę wdzięczny. Pomóżmy małemu, który nosi tak dumne nazwisko.

 

W razie pytań podaje nr osoby, która się zajmuje tą sprawą - Natalia 517 222 727, bądź do mnie 503 451 483

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...