Skocz do zawartości

Chorwacja


Satriael
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trasa proponowana przez Przemka jest naprawdę godna polecenia, proponuje też zakręci też do przełęczy "Alan" i na serpentynki nad Karlobagiem droga nr25

Fotki z mojego przyjazdu tą trasą http://picasaweb.google.com/pepe968/Adriat...aIGoryVelebit2#

i filmik

Ps: Planuje wypad do Czarnogóry w maju i korci mnie żeby przejechać całą "Adriatycką" od Rijeki po Dubrownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siema!! Jestem zdecydowany do wyjazdu na Chorwacje w terminie sierpień/wrzesień 2011, max12 dni. Chętnie bym się do kogoś przyłączył.

 

(chorwacja: Senj- Zadar- Trogir -Split -Baśka Voda- Dubrovnik oraz w drodze powrotnej Plitvicka jezera )

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś by jechał w sezonie 2011 do Chorwacji to ja byłbym zainteresowany :icon_mrgreen: oczywiście o ile fundusze pozwolą :icon_razz: Nie jest chyba tak przesadnie daleko więc na pierwszą taką "dalszą" podróż myślę że w sam raz :crossy:

W jakim terminie się wybierasz , i na ile dni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy zawsze mam problem z urlopem więc myślę ze max 5 dni roboczych a więc w sumie 9dni z dwoma weekendami by wyszło.

U mnie podobnie 9 dni to max. Czy wiesz kąkretnie gdzie chcesz jechać bo 9 dni to niewiele.?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edi73 nie zastanawiałem się na razie nad tym.

Po prostu przeczytałem 2 dni temu posta o wyjeździe i tak się podpiąłem bo jeszcze nigdy w Chorwacji nie byłem.

Ogólnie to dodam, że Fazera mam od grudnia'10 więc to będzie mój pierwszy motocykl tego typu. Dotychczas moja kariera zakończyła się na ETZ 250 gdzie w 2006 zaliczyłem szlifa i nastąpiło 5 lat przerwy.

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@edi73 nie zastanawiałem się na razie nad tym.

Po prostu przeczytałem 2 dni temu posta o wyjeździe i tak się podpiąłem bo jeszcze nigdy w Chorwacji nie byłem.

Ogólnie to dodam, że Fazera mam od grudnia'10 więc to będzie mój pierwszy motocykl tego typu. Dotychczas moja kariera zakończyła się na ETZ 250 gdzie w 2006 zaliczyłem szlifa i nastąpiło 5 lat przerwy.

 

Jeśi poważnie myślisz o Chorwacji to trzeba by to obgadać . Żegy nie przesadzać i nie odchodzić od tematu to podaję mój nr. GG 28203988

Wybieram się do Częstochowy 16 kwietnia na zlocik, może się wybierasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by jechał w sezonie 2011 do Chorwacji to ja byłbym zainteresowany :icon_mrgreen: oczywiście o ile fundusze pozwolą :icon_razz: Nie jest chyba tak przesadnie daleko więc na pierwszą taką "dalszą" podróż myślę że w sam raz :crossy:

 

Witam. planujemy z kolegą taką wycieczkę.Są trzy motocykle, ale im więcej tym wakacje będą ciekawsze.

Może będzie chętny ktoś, kto już był na Chorwacji.Wstępny termin to 1-15 sierpień,ale może być czerwiec lub wrzesień temperatury łagodniejsze i ceny też.Zapraszam do tematu.

 

Jeśi poważnie myślisz o Chorwacji to trzeba by to obgadać . Żegy nie przesadzać i nie odchodzić od tematu to podaję mój nr. GG 28203988

Wybieram się do Częstochowy 16 kwietnia na zlocik, może się wybierasz ?

 

też wybieramy się do Częstochowy może pogadamy o Chorwacji.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrki, że teraz dopiero odpisuję, ale wyrzucało mnie z forum przez kilka dni.

Moja koleżanka twierdzi, że na poważnie to się w grobie leży ale jak chodzi o Chorwację to jestem zainteresowany wyjazdem.

Czy będę w Częstochowie? Na tą chwilę nic nie wiem. Tak jak pisałem wcześniej to mój pierwszy sezon po przerwie więc muszę się wgryźć na nowo w środowisko motocyklistów... odświeżyć stare znajomości i jak miałbym z kim jechać to myślę, że wpadnę. Ale o szczegółach dopiero jak sprawa dojrzeje :)

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o szczegółach dopiero jak sprawa dojrzeje :)

Jeszcze jest trochę czasu do czerwca i jak to bywa plany mogą się zmienić . Ja narazie kompletuje wyposażenie do motocykla i dla siebie na wyjazd bo nawet jeśli nie wypali z Chorwacją to i tak gdzieś pojadę, nawt sam , bo żona zgodziła się na wyjazd (miesiąc błagania ) a to był największy problem na trasie do Chorwacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam witam

tez wybieramy sie do chorwacji , koniec czerwca 2011 narazie dwa moto

lecimy do Senji mamy tam zareserwowany domek od 25-06-2011

startujemy z warszawy-chyzne - slowacja - balaton wegry - zagrzeb - senji

jesli ktos w tym terminie wybiera sie do chorwacji moze polecimy razem

tempo raczej spacerowe 100-120km/h

,,w kupie siła'' he he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się spotkamy po drodze.Ale my lecimy już 24.06.Trasa:Brno,Wiedeń,Graz,Maribor,Zagrzeb,Zadar.Potem Dubrownik i Czarnogóra.Następnie Grecja przez Albanię.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...