Skocz do zawartości

FZS 600 kto ma?


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy, witamy!

 

Ja mam nabite podobnie, okolo 18,5 tys. A skad jestes, bo widze ze Slask..ale Slask jest dlugi i szeroki ;)

 

 

Hallo!!!

Ja jestem z okolic Pszczyny. Dokladnie nie bede pisal skad,bo i tak pewnie nikt nie bedzie wiedzial ;)

Teraz sie wybieram na serwis po 20tys.

:namoto: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIŚ stałem się posaidaczem złotego pięknego FAZERA rocznik 1999-->>>>>świetna maszyna. Chętnie posłucham opiniii ludzi którzy mają już doświadczenie z tymi maszynami.

 

Sorki za zwrot ale ten motor jest DOJEBANY NA MAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pozdro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namysli to że ten motocykl przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :!: :!: :!:

Jest niesamowicie przyjazny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: elastyczność, zawieszenie hamulce to naprade GITARA MANDOLINA już nie moge się jutra doczekać bo to podobno ostatni ładny dzień później ma być śnieg i mróz jak cholera :!: :!: :!:

 

Ale wracając do FAZERA to naprade motocykl w PITKE :!: :!: :!: :!: :!:

 

pozdrawiam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek narazie nie moge zrobić bo musiałbym kupic klisze do aparatu a narazie nie mam moge dać zdjęcie jakie miał właściciel. Przegieg to 50 tys.co do opon do chyba DUNLOP 207 albo jakoś tak???? Dokładniej napisze ci wieczorem a zdjęcia do uzytku własnego postaram się zrobić jak najszybciej.

 

pozdro :mrgreen:

 

kurde nie umiem dołączyć fotki napiszcie jak sie to robi. PROSZEEEE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek narazie nie moge zrobić bo musiałbym kupic klisze do aparatu a narazie nie mam moge dać zdjęcie jakie miał właściciel. Przegieg to 50 tys.co do opon do chyba DUNLOP 207 albo jakoś tak???? Dokładniej napisze ci wieczorem a zdjęcia do uzytku własnego postaram się zrobić jak najszybciej.  

 

pozdro :mrgreen:  

 

kurde nie umiem dołączyć fotki napiszcie jak sie to robi. PROSZEEEE

 

podaj wymiary opon przód/tył, fotkę dodajesz łatwo. poniżej okna w którym piszesz odpowiedź masz wstawianie załącznika.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

WITAM! 2 TYGODNIE TEMU KUPIŁEM PIĘKNĄ FAZERKE Z 2002r W STAREJ BUDZIE MA NAWINIETE 9650KM (mam nadzieje) i JESTEM SUPER ZADOWOLONY Z WŁASCIWOSCI TRAKCYJNYCH I OSIAGÓW TEGO MOTORKU. MAM TYLKO JEDNA OBAWE ODNOSNIE STANU SKRZYNI BIEGÓW.A KONKRETNIE WYDAJE MI SIE ZE 2 BIEG JEST DUZO GŁOSNIEJSZY OD POZOSTAŁYCH NAWET OD JEDYNKI ,I PRZY PRZEŁANCZANIU IPRZY SAMEJ JEZDZIE NIE WIEM CZY TO JEST NORMALNE BO JESTEM W TYM TEMACIE ZIELONY POZA TYM SMIGAM DOPIERO OD 3MIESIECY! POZDRAWIAM WSZYSKICH POZYTYWNIE NAWIEDZONYCH ICZEKAM NA OPINIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S16 to ze skrzynią biegów z 2 biegiem chyba nie jest normalne. Ale nie chce sie wypowiadać jako EKSPERT u mnie przy najmniej jest charakterystyczny trzask przy 1 i tyle

 

Aha zapodaj foty swojej maszyny???? Przypadkiem nie jest niebieska??????? Bo ostatnio kumpel właśnie w s-cu widział

 

pozdro:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem dzieki za opinie jak tylko bedzie ok 5 stopni to jade do serwisu yamahy zeby to sprawdzili, co do koloru to masz racje jest niebieska, sprubuje dołaczyc jakies fotki. Mam zamiar załozyc sportowy wydech ale nie mam pojecia jaki ,na necie znalazlem ixila za 1450 troche duzo jak dla mnie ,moze mi cos doradzisz? kurde nie moge wstawic fotek pomuszcie[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to do którego serwisu Yamahy chcesz jechać, nie chce być złośliwy ale ten z będzina jest moim zdaniem taki sobie. A cóż sportowy wydech :roll: to moim zdaniem zależy kto co lubi. Rozumiem że chcesz samą końcówkę założyć?!?!?! Jeśli jutro będzie wystarczająco ciepło to sam z chęcią pośmigam.

 

A ze skrzynią to oby nic poważnego :D

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości to do którego serwisu Yamahy chcesz jechać, nie chce być złośliwy ale ten z będzina jest moim zdaniem taki sobie. A cóż sportowy wydech :roll: to moim zdaniem zależy kto co lubi. Rozumiem że chcesz samą końcówkę założyć?!?!?! Jeśli jutro będzie wystarczająco ciepło to sam z chęcią pośmigam.

 

A ze skrzynią to oby nic poważnego :D

 

A z fotkami to też ci zbyt nie poradze bo w tym temacie jestem :roll:

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHYBA POJADE DO BEDZINA BO JEST NAJBLIZEJ I CHODZI MI O OGÓLNE OGLĘDZINY ,NIE MAM ZAMIARU NARAZIE NIC ROBIC BO WIEM NA95% ZE PRZEBIEG JEST ORGINALNY A POPRZEDNI PRZEGLAD MIAL 3tys KILOMETRÓW TEMU. W SUMIE MUSZE SIE JESZCZE DUZO DOWIEDZIEC O TYM MOTORKU BO KUPILEM GO TROCHE PRZEZ PRZYPADEK,MIAL BYC SV LUB BANDIT.TERAZ JUZ WIEM ZE POPELNIL BYM DUZY BLAD GDYBYM TAK ZROBIL, ZRESZTA DOBRZE WIESZ O CZYM MÓWIE ,FAZERKA NIE MA SOBIE RÓWNYCH W SWOJEJ KLASIE. JAK CHCESZ TO PODAJ MI MAILA TO WYSLE CI FOTKI[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...