Skocz do zawartości

Zdałam - Kraków


Maja13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kuzynka na wiosnę też idzie robić na A, trudno było??

Tym razem jakoś nie bardzo trudno. Za pierwszym razem egzaminator zażyczył sobie hamowanie z poślizgiem kół bo inaczej nie zaliczy ( mimo że padał deszcz !!:rolleyes: ) więc jako pierwsza zdająca pierwsza zaliczyłam glebusia. Nie wiem jak reszta bo poszłam. Za drugim razem miałam innego egzaminatora i już nie miał takich pomysłów. Choć itak 3 osoby leżały w tym jedna dziewuszka poleciała na kota i zdarła sobie skórę z dłoni :eek: tak że rękawiczki to podstawa !! Teraz pogoda jest beznadziejna, zawsze rano jest mokro i trzeba uważać. Poza tym nieszczęsnym hamowaniem nie było żadnych problemów.

 

 

Mnie się zdaje, że nie do końca miało być z poślizgiem kół, bo w 99% przypadków poślizg koła przedniego jest terminalny.

 

 

chyba wiem co ktoś do mnie mówi.... " uważajcie bo mokro ... nie musicie rozwinąć 50km/h ale muszę zobaczyć poślizg koła ... " nie wiem czy jest szansa wyprowadzić moto. z nawet niewielkiego poślizgu koła przód/tył ale nie mam zamiaru sprawdzać... Może doświadczeni motocykliści dadzą radę, ale na pewno nie osoby które wyjeździły 20 h i siadają na zdezelowany moto na góra 10 minut.

 

moze o zblokowanie kola tylnego egzaminatorowi chodzilo? to akurat da sie bez problemu opanowac

 

poslizg kola przedniego na asfalcie zdarzyl mi sie tylko 2 razy, obylo sie bez wypadku ale portki mialem pelne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiem co ktoś do mnie mówi.... " uważajcie bo mokro ... nie musicie rozwinąć 50km/h ale muszę zobaczyć poślizg koła ... " nie wiem czy jest szansa wyprowadzić moto. z nawet niewielkiego poślizgu koła przód/tył ale nie mam zamiaru sprawdzać... Może doświadczeni motocykliści dadzą radę, ale na pewno nie osoby które wyjeździły 20 h i siadają na zdezelowany moto na góra 10 minut.

 

I na pewno miał na myśli tylne koło.

 

 

Gratuluję,

Zdawałaś w Krk? Teraz jeździ się też gdzieś w okolice czyżyn, stella, czy jest tak jak było (tam pod fabryczną i z powrotem)

W kraku są dwie trasy egzaminacyjne. Teraz jeździ się Centralną, Rondo Czyżyńskie, to małe rondko koło CH Czyżyny, nawrotka na Stella i powrót do ośrodka.

Druga trasa też Centralną, nawrót na Al. Pokoju, później prosto aż do przełączki przy Fabrycznej, tam nawrót i do ośrodka.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na szczęście czytania w myślach na egzaminie nie wymaga ;)

Natomiast o hamowaniu awaryjnym powinni byli Cię uczyć na kursie. I na kursie powinnaś ćwiczyć takie rzeczy. Choć jeśli robiłaś kurs w Wieliczce to wcale się nie zdziwie, że nie było o tym mowy.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt na szczęście czytania w myślach na egzaminie nie wymaga ;)

Natomiast o hamowaniu awaryjnym powinni byli Cię uczyć na kursie. I na kursie powinnaś ćwiczyć takie rzeczy. Choć jeśli robiłaś kurs w Wieliczce to wcale się nie zdziwie, że nie było o tym mowy.

 

kursu nie robiłam w Wieliczce i ćwiczyłam cham. aw. tam jeździłam szybciej i hamowałam mocniej i nigdy mi się moto. nie rozjechało tyle ze nie jeździłam w deszczu ... a tu no cóż .... nie ma co roztrząsać g....na na czworo :biggrin: to też była dobra lekcja

Dajmy już spokuj egzaminatorom

 

To dział radości i szczęścia więc CIESZMY SIĘ moim małym sukcesem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kursu nie robiłam w Wieliczce i ćwiczyłam cham. aw. tam jeździłam szybciej i hamowałam mocniej i nigdy mi się moto. nie rozjechało tyle ze nie jeździłam w deszczu ... a tu no cóż .... nie ma co roztrząsać g....na na czworo :biggrin: to też była dobra lekcja

Dajmy już spokuj egzaminatorom

 

To dział radości i szczęścia więc CIESZMY SIĘ moim małym sukcesem :flesje:

:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...