Skocz do zawartości

Motocyklista prosi o pomoc


patlys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Braci Motocyklistów


Mam 20 lat i dnia 1 Czerwca uległem poważnemu wypadkowi w podwarszawskim Radzyminie na swoim ukochanym motocyklu :crossy: . Jeżdżę od dzieciństwa i to mój pierwszy tak poważny wypadek. Ogólnie miałem bardzo wiele obrażeń i spędziłem w szpitalu 3 miesiące. Z dnia na dzień powoli dochodzę do siebie jedynym bardzo poważnym problemem jest niedowład prawej ręki. Jestem osobą prawo ręczną i bardzo ciężko mi się przestawić. Zresztą nawet gdybym był lewo ręczny to i tak życie z jedną ręką jest bardzo ciężkie, nie ma czym kręcić manetki :icon_biggrin: . Lekarze stwierdzili bardzo poważne porażenie splotu barkowego. Jedynym ratunkiem bym przynajmniej częściowo odzyskał sprawność ręki jest aż 5 zabiegów chirurgicznych na terenie Niemiec. Koszt jednego zabiegu wynosi 10.000 Euro czyli 40.000 złotych. Na pierwszą operację nazbieraliśmy z rodziną sami na drugą już nas nie stać a jej termin to 16.XII. Do tego dochodzą jeszcze koszta rehabilitacji, lekarstw i różnych sprzętów medyczny, to wszystko nas niestety przerasta.

Dlatego proszę o wpłatę na konto fundacji. Można tam wpłacać darowizny, 1%podatku, i rozliczenia firm które podobno muszą się rozliczyć do końca roku...za bardzo tego nie rozumiem ale tak mówią znajomi. Może ktoś ma firmę i potrafi to jakoś sensownie wytłumaczyć??

Dane do wpłat;
FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO
Ul. M. Konopnickiej 1/189 Dziekanów Leśny, 05-092 Łomianki
Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981
Z dopiskiem: darowizna na leczenie Patryka Różańskiego


P.S. Jeżeli ktoś ma podobne uszkodzenie to niech pisze na priv.


Z góry wielkie dzięki :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zbliża się okres rozliczeniowy dlatego przypominam o swojej prośbie :crossy:

 

Tylko muszę uzupełnić dane dotyczące wpłat.

 

Dane do wpłat;

FUNDACJA SPLOTU RAMIENNEGO

Ul. M. Konopnickiej 1/189 Dziekanów Leśny, 05-092 Łomianki

Nr konta: 97 1050 1025 1000 0022 3887 9981

KRS: 0000142952

NIP: 118-15-73-727

 

Z dopiskiem: darowizna na leczenie Patryka Różańskiego

 

 

 

Proszę przekażcie to swoim znajomym. Jeżeli ktoś ma sklep lub inne miejsce w którym przewija się trochę ludzi to z miłą chęcią mogę wysłać ładnie napisany Apel z prośbą o wpłaty. Taki apel można wywiesić na drzwiach lub w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...