Skocz do zawartości

Pomocy :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze ponieważ potrzebuje pomocy, od dłuższego czasu szukam motoroweru.. i jestem nie do końca zdecydowany.. , napewno będziie to 50ccm.. bo jak wiecie prawko A1 na 125ccm strasznie podrożało.. i penwie nie bede miał kasy na to, zastanawiam się nad aprilią RS i RX, jak narazie jeżdziłem na rx-ie i mi sę naprawde podobalo :buttrock:, jest wyssokie i mocne.., za to rs jest naprawde ładna i szybka .., sam nie wiem co bym wolał.. ponieważ na coeidzień nie jeżdze na motorach..ale wydaje mi się ze enduro pasowało by mi.... Znalazłem dwa ogłoszenia które by mnie interesowały.. może pokaze je wam i napiszecie co o tym myślicie.., a może doradzicie mi cos innego.. .

aprilia rs 50 rok 95, przebieg 23tys, kolor czarny , karbowane wstawki, 5biegów, cena około 5000zł.. tyle wiem, wiecej bede wiedział we wtorek

 

aprilia rx 3 biegi rok 96, pomaranczowy , duzzyyy, silnik po kapitalce cena 5600zł do negocjaji , mocny...., tym właśnie jezdziłem, tu macie więcej: http://www.borsa.pl/komisy/komisy_strona.p...l=skutery.lipno .

Prosze o pomoc :clap:.Dodam jeszcze że będe jeżdził dużo po mieście: i teraz co bedzie lepsze do miasta enduro na uniwerslanych kołach czy rs? nie ukrywam że jazda na kole też mnie fascynuje ;), co bedzie lepsze ?rx czy rs?głównie bede jeżdził sam, tak że o miejsce dla pasazera się nie martwie..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miescie to lepsze enduro' date='poza tym bardziej uniwersalne.A wiesz w tej klasie pojemosciowej to raczej nie ma wiekszych róźnic w prędkościach...[/quote']

 

Dzięki za odp.

Co do tych prędkości to wiesz różnie jest, ten rx idzie np. tylko 70-80, ale mocny jest za to, a rs-ki przeważnie po tuningu na 80ccm i z wydechem to idą nawet te 110 :buttrock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...