Skocz do zawartości

Wigilia Motocyklistów 2010!


Aganieszka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czołem!

 

Jako że zbliżają się Święta Bożego Narodzenia chciałam się zapytać, czy istniałby, ze strony Motocyklistów, popyt na wspólną Wigilię? :) Poruszam temat, bo kończy nam się październik i wypadałoby powoli się namyślać oraz rezerwować salę (Niemce, czy szukamy czegoś innego?). Mam nadzieję, że zapotrzebowanie jest i impreza wyjdzie i będzie uroczo jak co roku :biggrin:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko, wiesz że każdy ma ochotę na wigilie motórową :icon_mrgreen:

Tak czy inaczej ja się piszę, niemce mi odpowiadają, ktoś tam zawsze odwiezie albo przenocuje :icon_razz:

Trzeba by Waldemara na rekonesans wysłać co by się ceny dowiedział i terminów wolnych :smile:

 

Z drogi maluchy i duże fiaty.... :buttrock: :flesje: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;)

 

Wczoraj przy wspólnym spotkaniu i przejażdzce,rozmawialiśmy o spotkaniu opłatkowym z Gazdą i Stanleyem,Darkiem z bmw i dwoma nowymi kolegami;) uważamy ,że jest taka potrzeba wspólnego spotkania w miłym gronie,dla wspólnej integracji i podtrzymania tradycji z poprzednich lat ;).Mamy jednak propozycję zmiany lokalu.Jest czas jeszcze na uzgodnienia.Proponujemy też Niemce i może Karczmę Piastowską w centrum.Chwalą dobrą kuchnię i ciepełka wewnątrz nie brakuje;) To taka nasza propozycja,co sądzicie na ten pomysł???

,,pozdrawiam i czekam na wypowiedzi ;)

Karczma Piastowska, Niemce, Lubelska 127(można wyszukać w wyszukiwarce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, więcej konkretów ;)

Jak to wygląda cenowo i co oferują ??

W Niemcach u Pana Kazia nie było źle moim zdaniem, miejsca pod dostatkiem, duży plac przed hotelem gdzie można ewentualnie dojść do siebie, na cenę i jadło tam podawane nie słyszałem żeby ktoś narzekał :)

Czekamy więc na jakieś konkrety z Twojej strony :flesje:

 

Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat ruszył, co mnie bardzo cieszy! :)

Mnie nie interesuje gdzie, byleby z WAMI :flesje: Jeżeli ktoś ma dojścia do lokalów, to piszcie kiedy są wolne terminy, gdzie dokładnie i za ile - razem coś wybierzemy.

 

Pozdrawiam! :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img831.imageshack.us/img831/148/23j2xkw.jpg[/img]

 

Witam;) Jestem po wstepnych rozmowach w Karczmie Piastowskiej w Niemcach.Termin na 18 grudnia i jadłospisik na imprezke .Cena 60 zł( jak w ubiegłym roku) Napoje lub soki i trunek we własnym zakresie i gustu;) Proszę o wstepne rozeznanie,bo ten termin mamy zaklepany przez ten tydzień.Pozniej trzeba bedzie juz rozmawiac i podjać ostateczna decyzję.Uruchamiamy poczte pantoflową i czekam na info;) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, a tak miałem zapytać...

Jakieś chrzciny planujesz na naszej wigilii że aż 60 osób naliczyłeś :icon_mrgreen: ??

Daj znać w razie coś bo nie wiem czy mam przyjść w garniturze :biggrin: ;P

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ;)

Majusz to fajnie ,że Ci humorek dopisuje i mi docinasz;) z chrzcinami;) Chopie pora na Ciebie się wykazać,w sprawie przyrostu obywatela;)

Jak mnie pamięc nie mysli,to w ubiegłym roku włąsnie nas była taka liczba na spotkaniu opłatkowym,mam nadzieje,,,ze w tym roku również prekwencja dopisze;)choc na forum cisza,pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z ciekawosci zapytam Przyjedziecie moto czy innym pojazdem? Proszę o prawdziwe odpowiedzi ;)

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...