Skocz do zawartości

Suzuki RMZ 250


rafiziomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

zajebista fura łatwo się jeździ i bardzo poręczny i zwrotny.. i jak to suzuki jeżeli się dba to naprawde bardzo żywotny.. Wszystkie suzuki sa bardzo żywotne..

 

w rocznikach od 2004-2006 mogą być problemy ze skrzyniami bo wtedy kawasaki udostępniło swój model dla suzuki.. w tych rocznikach kawasaki i suzuki to sa te same maszyny tylko kolorystyka sie roznia..

najlepiej kup od 2007 >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista fura łatwo się jeździ i bardzo poręczny i zwrotny.. i jak to suzuki jeżeli się dba to naprawde bardzo żywotny.. Wszystkie suzuki sa bardzo żywotne..

 

w rocznikach od 2004-2006 mogą być problemy ze skrzyniami bo wtedy kawasaki udostępniło swój model dla suzuki.. w tych rocznikach kawasaki i suzuki to sa te same maszyny tylko kolorystyka sie roznia..

najlepiej kup od 2007 >

 

 

Od 2 lat jeżdżę suzuki rmz 250 z 2005 r. nie mam z nim żadnych problemów , wystarczy pilnować filtr powietrza i zawory tak jak w każdej 250 w 4T i będzie zapirdala* osobiście Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Witam wszystkichm. Na wstępnie chciałbym się  przywitać, ponieważ jestem tutaj nowy. Chciałbym abyście wyrazili opinie na temat suzuki rmz 250 2009r. Zastanawiam się nad kupnem, jakie wady/zalety, jest coś poprawione w tym roczniku, bo z tego co czytałem to wcześniejsze roczniki były wadliwe. Na co zwrócic uwagę przy kupnie 4t, będzie to moje pierwsze 4t do niedawna jeździłem na ktm ie 125. Liczę na wasza pomoc. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...