Skocz do zawartości

zakładam klub mz jawy i wsk


Szef
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim popieram ten pomysł o załorzenie klubu tylko jak gdzie byśmy sie spotkali a jak cośto by śe poczekało niewiem ile kumpel idzie n prawnika w tym roku i by sie udało hehe to jest loxxx hehe jestem 15 latkiem i lubie eXtrim wyczyny na motorah i prendkośći hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak taki z Ciebie SZEF to rób ta strone bo MKicek chociaż siew stara i narazie mu niezle idzie a Szefo gada i nic nie robi przynajmniej tego jeszcze nie zamiescił a gadał ze juz bedzie itd :D no ale kit cociaz w Micka wierze ze mu zapału do tej www nie zabrakie i ze ja dokończy jak trzeba i bedzie prowadził :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak taki z Ciebie SZEF to rób ta strone bo  MKicek chociaż siew stara i narazie mu niezle idzie a Szefo gada i nic nie robi przynajmniej tego jeszcze nie zamiescił a gadał ze juz bedzie itd :D no ale kit cociaz w Micka wierze ze mu zapału do tej www nie zabrakie i ze ja dokończy jak trzeba i bedzie prowadził :mrgreen:

 

To Mialo Byc Do mnie :? ????

 

A Ty Miecek staraj sie staraj!!!

Trzymam Kciuki!!! :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram w pełni te plany i jestem tym zainteresowany.Jak ruszy ta stronka to dajcie znac!Trochę głupio na jakimś zlocie postawić etke obok innych moto nawet weteranów, wiec zloty organizowane dla mzeciarzy to fajna sprawa a i inne motorki terz beda mile widziane.Prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!!! Inne Bede Palone na stosie :lol: !!!!

A Tek szczeze to zapewne jak ktos Bedzie chcial W Pasc To Przeciez nikt Go nie wygoni :arrow: :arrow: :| Bardzo Prosze zapraszamy!! :D

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek wpadlem na pomysł.Nie każdy zposiadaczy MZ ma dostep do internetu i czesc ludzi chcacych nalezeć do klubu poprostu niebędzie wiedziało,że coś takiego w ogóle istnieje.Pomyslałem sobie ,że może zorganizować jakieś ulotki informacyjne i rozłorzyć w sklepach z częściami do MZ-ek,bo bądz co bądz MZ nie jest sprzętem nie zniszczalnym i każdy z nas co jakiś czas odwiedza taki sklepik.Prawda?.Można by jeszcze spróbować zagadać z prasą motocyklową żeby coś na tentemat napisali.Co myślisz na ten tematy? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Moze......Ale Moim zdaniem Ten Cały biznes musi sie najpierw dobrze rozkrecic a jak juz sie rozkreci to czemu nie :D :idea:

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysł ok :buttrock:

 

a tak propo to zdalem dzisiaj kat A. :D :arrow: 8) dosiadłem troche zjeżdżonego GN'a i ogień :D

 

teraz,prace nad stroną troche zwolnią bo 4 czerwca mam próbną mature z matematyki , no i musze zakuwać... :x

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OkiOKi!!!!

Micek Powodzenia Na Tej Maturze i Gratuluje Zdanego Prawka!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No I Na Strone czekamy!!! :mrgreen:

Pozdro!!!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy pomysł:D z tymi ulotkami mozna by zakombinowac troche z tym : 8) popieram pomysł no gratulejszon z okazjon A pewka :D ja mam AB :) :mrgreen: no ale nauka wazniejsza przeciez chcemy aby inteligentna wykształcona osoba kreciła stronką klubową to poczekamy troche no ale zeby to było juz wnet bo sezonik w pełni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...