Skocz do zawartości

Najlepsza HONDA F4i Sport. Pewniak. Zobacz.


Tytexo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam świetnie utrzymaną F4i Sport, rok 2002, przebieg obecnie 40100 km, na zdjęciach przebieg mniejszy z racji że używam go cały czas. O hondzie hmmmm słowo IGŁA jest przereklamowane w ogłoszeniach motocyklowych, ale moja Honda to prawdziwa IGŁA. Silnik ideał pracuje pięknie z należytą kulturą pracy, nie wiem jak go wychwalać, bo sprawuje się świetnie, bez problemowo, kilka weekendów temu wróciłem z Czech moja Honda spisała się rewelacyjnie tak jak powinien spisać się motor. Wygląda równie dobrze jak jeździ, żadnej nawet małej rysy, gwarantuje. Nie wspominam nawet o jakichś pęknięciach czy cieknących lagach. Motocykl nie grzebany, instalacja w oryginale, wszystkie naklejki, nawet ta z kodem lakieru pod siedzeniem pasażera. Motor doinwestowany i zadbany. Zaznaczam że nie widziałem jeszcze na żywo piękniejszej F4i i podejrzewam że mało jest takich sztuk. Gwarantuje że każde słowo ma pokrycie, wiem jak to jest jeździć za motorem i jakie ludzie głupoty piszą a na miejscu katastrofa.

 

http://bikepics.com/members/tytexo/02cbr600fs/

 

Zdjęcia nie ukazują prawdziwej urody maszyny.

 

Udokumentowany przebieg! Na bieżąco! Książka serwisowa, kupiony od dobrego kumpla z jednej miejscowości także już 4 sezon jeździ na tej samej rejestracji że bezwypadkowy nie piszę bo to dla mnie oczywiste.

 

 

Dodatki: nowa opona tylnia - michelin pilot sport, kompletnie nowy zestaw napędowy (oczywiście regularnie smarowany białym smarem belarey), KOMPLETNY ZESTAW WYDECHOWY YOSHIMURA o wartości nowy - 2100 zł, (głos z tłumika prawdziwa bomba) sportowa przyciemniana szyba, tank pad dedykowany dla CBR, diodowa lampa tylna, świetnie wygląda, z przody ksenon z modulatorem - bardzo pięknie się prezentuje i jeszcze lepiej oświetla drogę. Małe mocno świecące na pomarańczowo kierunki.

 

Motocykl nie katowany nie śmigany na gumie, żadne stoppie czy inne wygłupy a na nim to prędzej próbuje zdobywać zakręty. Jedna z niewielu prawdziwych IGIEŁ.

 

 

Zarejestrowany opłacony i z przeglądem. Wszystko do maja 2011 ! Moto od motocyklisty który wie jak należy użytkować maszynę aby się odwdzieńczyła.

 

CENA 13 500, ktoś powie że dużo... hmm możliwe, ale jeśli ktoś chce mieć pewny motocykl.... wiem jak to jest jeździć za trupami po ogłoszeniach i wiem jakie to zdziwienie jeśli nie zgadza się opis ze stanem faktycznym ehhh. Moto chcę sprzedać i zmienić na inne, lecz może i przyszły sezon będe nim śmigał.

 

Za nieduże pieniądze sprzedam kask Nitro (czarno-srebrny z białymi wstawkami) jeżdżony tylko w kominiarce, prawie nowe rękawice Shima, oraz kombinezon skórzany FLM rozmiar na osobę 174 – 184 – zadbany (niebiesko – czarny z białymi wstawkami).

 

Na wszystkie pytania odpowiem pod numerem – 889 423 626 lub gg 2573493

Nie odpowiadam na meile i sms.

 

Przed wylicytowaniem zadzwoń, zapraszam na oględziny i jazdę próbną.

 

POZDRAWIAM.

 

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...