Skocz do zawartości

Trudny wybor


roofik5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja brałbym Gilerkę. W końcu marka robi swoje. A nie bierzesz pod uwagę Rieju RS2 Matrix lub Yamaha TZR?

Są takie bardziej usportowione i ta radocha przy zmienianiu biegów! - bezcenne. Jak jesteś wysoki to dobra by była Yamaha DT lub Rieju MRX ale to już kwestia gustu.

KAMILLO123

 

FUNBIKES Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

... A nie bierzesz pod uwagę ... Yamaha TZR?

Są takie bardziej usportowione i ta radocha przy zmienianiu biegów! - bezcenne.

znajomy ma TZR 50/80, słychać ją z kilometra. Fakt faktem, że lepiej się zbiera od różnych 50-ek, ale ten dźwięk nie jest przyjemny (taki jakby pierdząco-metaliczny) :icon_mrgreen:

Jawa Robby 50 ==> Yamaha XT 600E ==> Honda CB 900F Hornet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znajomy ma TZR 50/80, słychać ją z kilometra. Fakt faktem, że lepiej się zbiera od różnych 50-ek, ale ten dźwięk nie jest przyjemny (taki jakby pierdząco-metaliczny) :icon_mrgreen:

No fakt bo to dwusuw. Czterosuwy mają już nieco ładniejsze brzmienie, takie bardziej głebokie.

Co do tematu to ja także polecam coś na biegi.

Pozdro.

Ogar 900R -> Senda DRD 125 SM -> SV 650S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba sie liczyc z tym ze jak motorowerek bedzie w 2T to bedzie miało naprawde niezłe osiagi... i to jest moim zdaniem wazniejsze nic dzwiek. Poza tym jak kupisz jakies Enduro Np. Rmx, DT czy MRX to dzwiek jest całkiem jak przystało na Enduraka ;) I ja rowniez polecam cos z biegami gdyz daje to duza frajde zs jazdy i sprawia ze jazda nie jest tak monotonna i nudna. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...