Skocz do zawartości

Kolejny ślub - Hajowie 04.09.2010


Hajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy Wszystkich serdecznie,

 

Już nie tylko Hajo, ale jako przyszli Hajowie ;) chcielibyśmy Was Wszystkich serdecznie zaprosić na nasz ślub, który odbędzie się 4 września w kościele Św. Anny w Lubartowie o godzinie 16.30.

Po oficjalnym "skazaniu się" :D na los małżonków (około 17.15) planujemy przejechać ulicami naszego miasta (jeśli pogoda pozwoli to motocyklem) i będzie nam bardzo miło jeśli będziecie nam towarzyszyli.

 

Spod kościoła w stronę cpn-u, potem nawrót w kierunku Tesco, a przystanek końcowy przy "Starej Łaźni".

 

W ramach podziękowania tydzień po ślubie zapraszamy nad jezioro miejskie do Ostrowa Lubelskiego na "beczkę".

 

Podsumowując: 16.30 msza, jeśli ktoś chce to zapraszamy, jeśli komuś nie chce się stać to zapraszamy po mszy ok 17.15.

 

Olga i Hajo

 

p.s. Jeśli ktoś zamierza to prosimy nie palić gumy na kostce pod kościołem, bo ksiądz pogoni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] przyszli Hajowie ;) [...] ślub, [...] będzie nam bardzo miło [...]Olga i Hajo [...]

 

Mam nadzieje, ze dam rade odwiedzic Was w tej zacnej chwili :notworthy:

 

[...]Jeśli ktoś zamierza to prosimy nie palić gumy na kostce pod kościołem, bo ksiądz pogoni :D

 

Gdybym zamierzal palic gume, to w tym przypadku, prosby Twojej nie spelnilbym z premedytacja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo pogoni to już mniejsza o to :)

Chodzi o to żeby kostki nie niszczyć, bo już parę osób szuka gumy na wymianę :)

Jeśli ktoś ma ochotę to proszę bardzo :)

 

P.S. Zamówiliście pogodę? Bo ja już wysłałem wniosek... mam nadzieję, że dojdzie w porę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Kurde... jeśli jutro będzie mokro, to będziemy musieli samochodem jechać, [...]

 

Samochodem? Nigdy! Po co Ci taki slub :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

[...]no i mam nadzieję, że się trochę ociepli, bo mi przyszłą żonę zmrozi...

 

...no coz, wrzesien jest, a nie lipiec; ale dacie rade :lalag: Czlowiek w 'tym czasie' o zimnie nie mysli :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem teściowi co by jej gorzołki kielunek naloł... :)

 

 

 

EDIT: Z uwagi na zimno i możliwe opady zrezygnowaliśmy z jazdy motocyklem do ślubu... :( aż mnie serce boli...

Jednak serdecznie Was zapraszamy...

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajowie mieli kilku fotografów, jak wejdziemy w posiadanie zdjęć to wrzucimy.

 

Kochani!

Byliśmy w szoku, kiedy Was zobaczyliśmy, na prawdę nie sądziliśmy, że uzbiera się tak dużo ludzi, tym bardziej ze względu na niestabilną pogodę. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za Waszą obecność w tej ważnej dla nas chwili i po stokroć każdemu z osobna oraz wszystkim razem dziękujemy!

 

W ramach podziękowania zapraszamy wszystkich na beczuszke i weselną wódeczkę w najbliższą sobotę nad jezioro miejskie w Ostrowie Lubelskim.

Liczymy, że i tym razem staniecie na wysokości zadania i będziemy mogli Was ugościć.

 

Do zobaczenia 11.09!

 

Hajowie

 

P.S. Dzięki Wujek :) Młodzi zachwyceni. Dziękujemy Wam bardzo !!!

Edytowane przez Hajo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...