Skocz do zawartości

Prośba o obstawę ślubu (MK moto Racing team) :D:D


barthezzz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dobry proszę o nie opierdzielanie mnie,ze ostatnnio sie nie pojawiam na nigdzie,ale raz,ze nie mam czym.Dwa,ze cały czas jestem w rozjazdach a to tor a to coś.A trzy,ze mam taki motocykl a nie inny i cały czas trzeba przy nim cos robic....

 

 

Mam taką prośbę Mój przyjaciel się żeni jest nam to dobrze znany na mieście mistrz mechaniki zwany przez wszystkich Karolek (MK moto) !! Nie jedena osoba juz u niego robiła motocykl i nie jedna będzie robić gdyż to jest Magik Mechaniki-dotyka i naprawia.Obiecałem Karolowi motocykle na ślubie.Ślub odbędzie się 21 Sierpnia 2010r o godzinie 17 w kościele na Mariankach przy ul O.St Papczyńskiego 6 w górze kalwarii.Bardzo Bardzo serdecznie was zapraszam i proszę o przybycie:) :) Więcej informacji przekaze w tym temacie jeszcze dzisiaj:). W podziękowaniu-tydzień później zapraszam na grilla do mnie do Czerska:)

Wszyscy się spotykamy pod kościołem i jedziemy za samochodem Młodej Pary.

 

Pozdrawiam i Całuję

BYŁ BYM BARDZO BARDZO WDZIĘCZNY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nie wszyscy czytaja rybkowe ogloszenie :icon_mrgreen:

Zwyczajnie nie wszedzie maja dostep, ot co .....

 

Mój przyjaciel się żeni jest nam to dobrze znany na mieście mistrz mechaniki zwany przez wszystkich Karolek (MK moto) !!

BYŁ BYM BARDZO BARDZO WDZIĘCZNY:)

 

O zesz w morde !!!!

Zaraz zona mu szlaban na moto nalozy, jakis kaganiec czy cus i po chlopie :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, spoko, nic z tych rzeczy. Chociaz fakt ze mam wakacje .... do 11 wrzesnia :buttrock:

Rybka dziala mi tylko na komputerze u rodzicow a ostatnio tam nie bywam, wiec nie wiem co sie dzieje na forum :evil:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...