Skocz do zawartości

Przechowanie motocykla na zimę


mell77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oferuję, szukam już po trochu bo w Łodzi z tym jak się okazuje ciężko :( A chciała bym zagladać do niej w sezonie zimowym i troche przy niej pogrzebać ;)więc koniecznie garaż a nie wiata, czy miejsce parkingowe zadaszone ;) Moze ktos z Łodzi też szuka? albo ma jakieś namiary? co do rejonu ,najfajniej : bałuty,polesie, teofilów ;)

 

Pozdrawiam

Łodzinka :)

Edytowane przez mell77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oferuję, szukam już po trochu bo w Łodzi z tym jak się okazuje ciężko :( A chciała bym zagladać do niej w sezonie zimowym i troche przy niej pogrzebać ;)więc koniecznie garaż a nie wiata, czy miejsce parkingowe zadaszone ;) Moze ktos z Łodzi też szuka? albo ma jakieś namiary? co do rejonu ,najfajniej : bałuty,polesie, teofilów ;)

 

Pozdrawiam

Łodzinka :)

 

 

W takim układzie pozdrawiam sąsiadkę ;)

Faktycznie, w tym rejonie nie łatwo o miejsce, dobra, jak będe miał coś do zaproponowania dam znać.

Ale ale, czemu chcesz przy Hance grzebać, dzieje się coś ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz gdzie jest Kolumna Transportu Sanitarnego na Aleksandrowskiej? Maja tam garaz pietrowy w ktorym wynajmuja miejsca parkingowe. Jest tez boks dla moto. Zima lekko ogrzewany (temperatura na plusie) i portier na tym samym poziomie co boks 30 m od niego. Troche ciasno bo stoii juz tam pare maszyn w tym moja, ale w regulaminie jest napisane, ze mozna robic male naprawy. Jest kompresor dostepny za free. (niestety tylko w godzinach dzialania warsztatu na parterze) Koszt 70 zl.m-c. Nie wiem czy jeszcze przyjmuja moto, ale mozesz zapytac. Zatrzepotasz rzesami i moze sie uda :) Jak bedziesz miala problemy z zlokalizowaniem tego miejsca pisz na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RUT-MARze na 1-go Maja zimują. W zeszłym roku brali 50,- zł/m-c, spisałem umowę zimowania, że sa ubezpieczeni i w razie co ponoszą odpowiedzialność za moto.

ALE: nie możne wchodzić do garażu gdzie stoją moto. Jak chcesz to niby możesz poprosić to ci moto wyciągną, ale jak tu coś zrobić jak np. śniegu nawali po kolana...

Poza tym dwa razy się umówiłem na godzinę, że wyciągną moto, a tu ... dupa blada: "szef wziął klucze, zapomnieliśmy...".

Jak znajdę coś inszego to do nich nie wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za wszelkie informacje... ;) Pozdrawiam

 

hallo,

 

treed troche dni juz ma, ale tez szukam jekiegos miejsca na motocykl w Lodzi.

obojetne gdzie, wazne aby mu na glowe nie padalo i nie stal w 2 metrowych zaspach.

chetnie dolacze do jekiegos garazu lub komorki.

 

pozdrawiam

 

Janusz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hallo,

 

treed troche dni juz ma, ale tez szukam jekiegos miejsca na motocykl w Lodzi.

obojetne gdzie, wazne aby mu na glowe nie padalo i nie stal w 2 metrowych zaspach.

chetnie dolacze do jekiegos garazu lub komorki.

 

pozdrawiam

 

Janusz

 

 

 

Jak juz cos znajde to dam znac ;) Chyba, że bedzie to lokal tylko na jeden sprzęt .... Na razie moje poszukiwania sa bezowocne :lapad:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem,

kiedyś miałem dobry lokal pod garaż - w samym centrum, moglo się tam zmieścić jakieś 50-70 maszyn. może więcej. Dawałem jakieś ogłoszenia tu i tam ale nie było nikogo chętnego. Temat padł. W każdym razie gdyby było minimum 20-30 chętnych to chyba by się udało coś fajnego zrobić. Wymaga to jednak przygotowania od zera tym samym inwestycji w ubezpieczenie i ewentualnie ochronę lub alarm. Z remontami nie było by problemu, można by zrobić mini kącik na kawke, herbatke. Zawsze o tym myślałem, garaż całoroczny, może jakaś mini pomoc serwisowa w okresie zimowym jak np. "na wiosne wymieńcie mi olej, płyn hamulcowy, filtr powietrza..." itp itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można znależć magazyn przy Brukowej ,ale potrzeba dużo chętnych,bo powierzchnie są duże.Koszty to około10zł z metra plus vat. Już oglądałem takie pomieszczenia bo szukam małego pomieszczenia[okolo20m].Wszędzie dużo wiecej także gdyby było paru zapaleńców to byśmy coś znależli.Jest temat .

 

 

 

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...