Skocz do zawartości

Sprzedam 2 Kaski Nolan N42 z Bluetooth, L i S


porsa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś sprzedaję 2 kaski motocyklowe Nolan N42 wraz z systemem komunikacji bezprzewodowej N-COM Bluetooth Kid.

 

Kaski sprzedaję wyłącznie razem bo jak widać tworzą piękną parę, poza tym są kompatybilne jeżeli chodzi o łączność.

 

System N-COM Bluetooth:

- jest w pełni sprawny, baterie trzymają kilka godzin ciągłej aktywności,

- umożliwia bezprzewodową komunikację z pasażerem lub innym motocyklistom za pośrednictwem technologii Bluetooth,

- umożliwia także obustronną łączność z telefonem komórkowym, nawigacją GPS, czy odtwarzaczem MP3 (urządzenia muszą wspierać Bluetooth),

 

Kask nr 1:

- Rozmiar: L (59-60 cm, ja mam obwód głowy 60 cm i jest idealny),

- Kask jest używany, jego stan techniczny i wizualny oceniam jako bardzo dobry,

- Kask ma przejechane maksymalnie 500 km, a więc jest naprawdę w świetnym stanie,

- Nie ma żadnych uszkodzeń ani przetarć czy innych braków. Nigdy nie miał kontaktu z asfaltem,

- Na skorupie posiada drobne ryski, które wynikają z magazynowania i prawie ich nie widać,

- Wnętrze jest w świetnym stanie, bez zmechaceń, bez żadnych nieprzyjemnych zapachów itp,

- Szybka w świetnym stanie,

- Całość stanu technicznego jest bardzo dobra i nie wpływa negatywnie na wrażenia wizualne,

- Kask jest naprawdę świetnie utrzymany.

 

Kask nr 2:

- Rozmiar: S (55-56 cm, moja dziewczyna mam obwód głowy 56 cm i jest dla niej idealny),

- Kask jest nowy, był użyty 1 raz na 2 godzinną przejażdżkę,

- Stan kasku jest celujący, jest naprawdę w świetnym stanie,

- Nie ma żadnych uszkodzeń ani przetarć czy innych braków,

- Na skorupie posiada drobniuteńkie ryski, które wynikają z magazynowania i prawie ich nie widać.

 

Resztę widać na zdjęciach. Na zdjęciach jest kask nr 1, bo nr 2 jest jak nowy.

 

http://pokazywarka.pl/nolan_n42/

 

W zestawie:

- 2 Kaski, każdy z systemem komunikacji bezprzewodowej N-COM Bluetooth Kid,

- ładowarka do systemu N-COM,

- książeczka do systemu N-COM.

 

Kontakt: [email protected]

 

Cena: 1.650 zł z cały zestaw+koszty wysyłki.

 

Zakładam wysyłkę Pocztą Polską, każdy kask w oddzielnym pudle.

Istnieje możliwość przymierzenia kasków w Pruszkowie po wcześniejszym umówieniu spotkania.

 

Edytowane przez porsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...