Skocz do zawartości

Parada


Masza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hipolit - w OSTROWIE :bigrazz: :-) Już widzę, jak Aftys szczerzy zęby i micha mu się cieszy przeokrutnie, kiedy ponownie może małą wtopę poprawić. No ale przecież od tego tu jest i to na własne życzenie :buttrock: . A tak bliżej tematu - nie byłem niestety, bo nie mogłem. A nie mogłem dlatego, że dokładnie wtedy, czyli w piątek trzynastego sierpnia wykluł się z Gosiaczkowego brzuszka mój synek Dawid i jakoś tak chyba silnie potrzebował obecności taty. Ale Wasze zdrowie razem z Czesiem w Żabce śmy wychylili. W moim przypadku tak średnio świadomie, bo byłem jeszcze w szoku poporodowym, ale było szczerze, poprawnie i zgodnie z wszelkimi regułami. Zdrówka życzę i pomyślności i żeby Wasze dziecka były conajmniej tak fajne i zdrowe, jak mój mały skubaniec :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipolit - w OSTROWIE :bigrazz: :-) Już widzę, jak Aftys szczerzy zęby i micha mu się cieszy przeokrutnie, kiedy ponownie może małą wtopę poprawić. No ale przecież od tego tu jest i to na własne życzenie :buttrock: . [...]

 

Zapomniales o mnie... tez zeby lubie szczerzyc i tak prawde mowiac ta wtopa wcale nie jest taka mala - gdybys sie na spotkanie umawial i do Ostrowca posmigal, to zmienilbys nieco zdanie :icon_mrgreen:

 

Nie wiem czy to odpowiedni watek, ale gratulacje przeogromne od Kasi i ode mnie... 'maly skubaniec' mlodszy od Bianki o rowniutkie 4 miesiace :flesje: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...