Skocz do zawartości

Kupię rozrusznik Honda VT 750 C Shadow, 1983.


Kobra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Juz nie aktualne. Zamowilem rozrusznik na ebay.com. Info dla poszukujących-fabrycznie nowy rozrusznik z gwarancją kosztuje w USA ok.100$. Tym samym pozdrowienia dla oferentów z alledrogo z 18 letnimi starterami za 600 zeta Posrebrzane chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie aktualne. Zamowilem rozrusznik na ebay.com. Info dla poszukujących-fabrycznie nowy rozrusznik z gwarancją kosztuje w USA ok.100$. Tym samym pozdrowienia dla oferentów z alledrogo z 18 letnimi starterami za 600 zeta Posrebrzane chyba...

 

Ok, nie wszystko moim zdaniem jest cenowo dobre na Allegro ale Twój zakup tez nie bo ok.100$ za rozrusznik, do tego ok. 100$ za wysyłkę jak chcesz go mieć do 10 dni, powinieneś zapłacić opłatę celna albo dopiszą Ci ja zaraz jak przesyłką przyjdzie na pocztę czy innego dostawce, i gwarancje masz tylko posłać go na Twoje koszty musisz jak się zepsuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wszystko moim zdaniem jest cenowo dobre na Allegro ale Twój zakup tez nie bo ok.100$ za rozrusznik, do tego ok. 100$ za wysyłkę jak chcesz go mieć do 10 dni, powinieneś zapłacić opłatę celna albo dopiszą Ci ja zaraz jak przesyłką przyjdzie na pocztę czy innego dostawce, i gwarancje masz tylko posłać go na Twoje koszty musisz jak się zepsuje.

 

Hej. Nie napisalem ze kupilem nowy, chociaz i tak warto. Piszę z Irlandii, tutaj paczka kosztuje 40$ i idzie 7 dni, a ja zamowilem cos jeszcze u tego samego oferenta, w tej samej paczce... Zamawialem juz kilkanascie rzeczy do moto, od kilku lat, i do dzis cla nikt mi nie kazal placic od czesci...moze fuks...z tego co wiem nie ma cla na części. Nawet jesli paczka do Polski kosztuje 100$ to w sumie wychodzi ok.600 zeta za nowy rozrusznik. Mozna tez miec 17letni za tą samą cenę... Uzywane w USA mozna zamowic za 50$. Kazdy moze wybrac co chce. pozdr.

Edytowane przez Kobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...