Skocz do zawartości

JUNAK M16 2010r


nitroMCZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Nie będę już rozpoczynać nowego tematu o tym samym motocyklu. Więc mam pytanie do posiadaczy M16 i M11. Jestem niską i drobną kobietą (160cm i 47kg) i zastanawia mnie, który motocykl będzie dla mnie lepszy. M16 ładniej wygląda, ale wydaje mi się, że odległość do kierownicy jest większa niż w M11 i mogę się męczyć przy dłuższych trasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę już rozpoczynać nowego tematu o tym samym motocyklu. Więc mam pytanie do posiadaczy M16 i M11. Jestem niską i drobną kobietą (160cm i 47kg) i zastanawia mnie, który motocykl będzie dla mnie lepszy. M16 ładniej wygląda, ale wydaje mi się, że odległość do kierownicy jest większa niż w M11 i mogę się męczyć przy dłuższych trasach?

 

zdecydowanie wygodniej ci będzie na M 11. A najlepiej zrobisz, jak usiądziesz na jednym i drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M16 ładniej wygląda, ale wydaje mi się, że odległość do kierownicy jest większa niż w M11 i mogę się męczyć przy dłuższych trasach?

 

 

Witamy na forum :biggrin:

 

Jeżeli jesteś z Mazowieckiego, a do tego z Warszawy, to możesz podjechać na ul. Modlińska 248 A , znajduje się tam:

 

MOTOR-CENTRUM + SERWIS-MOBILNY = CENTRUM JEDNOŚLADÓW

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek: 8.00-19.00

Sobota: 9.00-15.00

 

KONTAKT:

Mobile:+48 608 921 118

Tel. +48 22 48 75 118

Tel. +48 22 398 35 27

fax: +48 22 398 35 28

 

Mają m.in. nowe Junaki, możesz posiedzieć, przypasować się, a nawet jak zagadasz ze sprzedawcami odbyć jazdę próbną. Osobiście doradzałbym taką metodę zakupu, bo co innego czytać, a co innego samemu się przymierzyć do danej maszyny - w końcu wydajesz kilka/kilkanaście tysięcy złotych, to i warto poświęcić nieco czasu na zakup :cool:

Edytowane przez Gandalf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Mi się cholernie podoba M16. Ale silnik jest do dupy. Niby ma te 27KM (chociaż cholera wie) ale pali ok. 4l, a osiągi ma takie jak moja 250.

Kupił bym takiego Junaka ale z silnikiem LIFAN LF250V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...